Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nový díl seriálu Přátelé se blíží: Herci se na natáčení sejdou už v srpnu

Nový díl seriálu Přátelé se blíží: Herci se na natáčení sejdou už v srpnu
Zdroj: National Broadcasting Company (NBC)
+ Dalších 8 fotografií
hit
Seriál Přátelé se v roce 1994 stal hitem, natáčen byl až do roku 2004 a fanouškům se po jejich oblíbených hercích dodnes stýská. Proto jsou nadšení, že se Rachel, Ross, Monica, Chandler, Phoebe a Joey znovu sejdou před kamerou kvůli speciálnímu dílu. Ten už by nebýt pandemie koronaviru mohl být dávno na světě. Nyní to vypadá, že herci už se domluvili na natáčení a znovu se sejdou v srpnu.

Spoluautorka seriálu Přátelé Marta Kauffman promluvila o tom, že natáčení speciálního dílu je po odložení konečně znovu naplánováno. Původně měl první díl sitcomu po letech být na platformě HBO Max už v květnu, pandemie koronaviru ovšem nedovolila natáčení.

Kauffman v rozhovoru pro magazín The Wrap prozradila, že pokud nepřijde druhá vlna pandemie koronaviru a studio bude otevřené, herci ze seriálu se před kamerou znovu sejdou už v srpnu. Ve speciálním dílu si budou povídat o letech natáčení Přátel a o tom, jak moc pro ně tato doba znamenala.

Nově bylo rovněž prozrazeno, že ačkoliv mělo jít původně jen o rozhovory, tvůrci nechají divákům nahlédnout i do života hlavních hrdinů a v pořadu se ukáže, jak by se jim dařilo dnes. Samotní herci nový díl potvrdili v únoru a podařilo se jim tak nastartovat vlnu reakcí z celého světa.

Přátelé

Ačkoliv se herci shodli, že nová série by neměla smysl a mohla by zkazit několik let jejich usilovné práce, pokud by se nepodařila, shodli se na tom, že se lidé dozvědí, jak se dnes daří hlavním hrdinům. Poslední řada skončila tím, že se Ross a Rachel dali znovu dohromady, Monica a Chandler se spolu s adoptovanými dětmi odstěhovali z bytu do domu na předměstí, Joey byl stále nezadaný a miloval pizzu a Phoebe si užívala manželství s Mikem. Snad tvůrci fanoušky nezklamou rozvodem či jinou nepěknou událostí.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy