Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nový díl Extra Focusu s Jiřím Kajínkem je tady! Kdy naposledy nejslavnější český vězeň plakal?

Nový díl Extra Focusu je tady a je opět nadupaný kauzami, které se udály v posledních dnech. Hvězdným hostem je Jiří Kajínek, který promluví o pobytu za mřížemi, ale i o soukromém životě. Bulvární expert formou glosy popíše kauzu jménem A.N.D.U.L.A, ale také tu máme i módní policii. Je rozhodně na co se těšit!

Do nového dílu Extra Focusu přijal pozvání Jiří Kajínek, který strávil 25 let za mřížemi. Ven ho dostala až milost od prezidenta Miloše Zemana. Jiří popíše, jaké to bylo 20 let na samotce, ale i drsné zážitky, které se mu naskytly za mřížemi.

Rozmluvil se i o osobním životě, který mnoho lidí zajímá. Čím se Jiří Kajínek dnes živí? Nebo co ho naposled rozplakalo? Vše prozradí v rozhovoru s naší moderátorkou Kateřinou Kristelovou.

Bulvární expert si posvítil na instagramovou hvězdičku A.N.D.U.L.U, která toho za poslední rok stihla mnohem víc než běžný člověk za celý život. Vdala se, rozvedla a vzápětí si našla nového partnera, se kterým čeká miminko.

To vše by bylo v pořádku, pokud by se Aneta Mikšíčková nestihla rozejít i s otcem dítěte, které čeká, a následně zůstat sama na všechny povinnosti. Blíž o tom promluví bulvární expert, který formou glosy přiblíží celou kauzu nezainteresovaným divákům.

V neposlední řadě bude módní expertka Alenka Šafratová společně s Kateřinou Kristelovou (38) hodnotit vkus hvězdných párů, které se v posledních měsících rozešly, a že jich nebylo málo. Okomentuje trenéra Růžičku s jeho manželkou Marií, ale také si posvítí na Andreu a Jiřího Pomeje, Lucii Vondráčkovou a Tomáše Plekance nebo na Elišku Bučkovou a Jakuba Vágnera. Máte se na co těšit.

Zajímá vás nejnovější dílo Tomáše Řepky? Podívejte se zde.

Související články

Další články