Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

NOVÝ ČÍNSKÝ ROK JE TU: Co přinese rok Ohnivého kohouta v oblasti lásky? Čeká vás svatba, nebo rozchod?!

Podívejte se, co vás v tomto roce čeká!
Lidé po celém světě oslavili čínský nový rok! Nastává období Ohnivého kohouta! Zní to trochu jako rok plný vášně, ale nenechte se mýlit. Je to také rok ve znamení odhodlanosti, vytrvalosti a tvrdé dřiny! Jinak tomu nebude ani na poli vztahů. Podívejte se, co nám nový čínský rok nachystal a na co bychom si měli dát pozor.

28. leden – 25. únor

V tomto období, byste se letos neměli nechat tolik unášet svými emocemi. Mohly by vás zahnat, kam nechcete. Především se pak vyvarujte ukvapených závěrů. Ty se především nemusejí vyplatit v pracovní oblasti, nicméně na poli lásky to platí dvojnásob. Emocemi by se nemělo plýtvat v žádné oblasti.

26. únor – 27. březen

Nastává čas lepších pracovních příležitostí. A tak i na poli lásky budeme značně vyrovnanější. Nezadaní si také přijdou na své a začne nám to trochu jiskřit, ve vzduchu visí nová romance.

28. březen – 25. duben

Jak už to tak bývá, pokud se vám v jedné sféře začne dařit, jiná jde do kytek. V práci to sice bude stále jen lepší, nicméně dlouhodobé vztahy začnou strádat. Je na čase si ujasnit priority.

26. duben – 25. květen

Je třeba se zaměřit i na finanční stránku našich záležitostí a být trochu obezřetní, je možné, že nás někdo bude chtít tak trochu využít. Měli bychom se vyhnout vážným vztahům. Především proto, že s některými tak trochu nebude k vydržení.

26. květen – 23. červen

Pokud si zachováme chladnou hlavu a trochu se uvolníme, můžeme dát opět průchod lásce a budeme mít co nabídnout. Nezadaní by se mohli ponořit do nového románku, který je zase bude naplňovat.

24. červen – 22. červenec

Začnou nám tak trochu docházet síly a v některých oblastech se to může projevit. Koneckonců nastává období dovolených, takže bychom měli zůstat soudní ke svému psychickému stavu a dát si tak trochu pohov. Uvidíte, že se vše patřičně vytříbí. Nebojte se vycestovat bez partnera, pokud to tak cítíte.

23. červenec – 19. září

Někteří jedinci mohou být tak trochu apatičtí vůči světu lásky. Jednoduše toho budete mít dost. Zaměřte se na jiná odvětví vašeho života. Doplňte svůj životní styl o trochu fyzické aktivity a vše bude, jak má být.

20. září – 19. říjen

Štěstí se vám může vyhnout jak na poli finančním, tak na osobní bázi. Na partnerovi začnete hledat nesmyslné chyby. Pokud si chcete něco kompenzovat na druhých, raději držte jazyk za zuby, ať něčeho nelitujete.

20. říjen – 17. listopad

Přesto, že finanční a pracovní situace by se měla zlepšovat, pro udržení psychické pohody byste si měli dopřát dostatek spánku a odpočinku, abyste neutlačovali zbytečně své okolí nebo dávali všanc nejen váš zdravotní stav, ale i váš vztah.

18. listopad –17. prosinec

Úspěchy na poli práce budou pokračovat, stejně tak stabilizace vaší finanční situace. Se stabilním zázemím a vyrovnanou myslí se opět stanete atraktivní i pro své okolí. Nezadaní začnou zase randit. A s koncem roku se takové randění může opravdu vyvinout v něco vážnějšího.

18. prosinec – 17. leden

Na přelomu roku se mohou objevit ještě dohry trablů z roku předchozího. Nicméně se tím nenechte rozčarovat. Dopřejte si dostatek času stráveného s rodinou. Především v tomto období je to více než žádoucí. Rodina to jistě ocení a vy dáte odpočinout unavené mysli. Ujasníte si některé priority a učiníte závažná a zlomová rozhodnutí. Někteří do toho budou chtít praštit, jiné čeká rozchod. V každém případě se nebude jednat o žádné překvapení. Vše dopadne tak, jak tomu situace v předchozích měsících nasvědčovala.

18. leden – 15. únor

S koncem čínského roku se opět ponoříte do tvrdé práce. Pokud je to něco, co vás naplňuje, proč ne, je ale důležité se tentokrát zaměřit i na jiná životní odvětví. V milostném životě to nebude nikdy lepší, pokud k partnerovi nebudete dostatečně upřímní. Vztahy jsou především o sdílení, čili se toho v tomto ohledu nebojte. Váš protějšek vás jistě pochopí.

Související články

Další články