Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nový chlap v jejím bytě… Marie Růžičková odhalila své soukromí a stala se chyba!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 21 fotografií
Manželka hokejového trenéra Vladimíra Růžičky má podle všeho procházet pořádnou manželskou krizí. Bývalá tanečnice Maruška si ale vychutnává mateřství - je maminkou na plný úvazek a pravidelně profily na sociálních sítích plní videy a snímky ze života matky a dcery... Jenže teď se pochlubila jedním videem, z něhož je patrné, že v její domácnosti je muž. Jde o legendárního kouče, nebo nového muže?

Už několik týdnů se spekuluje o vážné manželské krizi. Mluví se zejména o tom, že se měl pár rozejít kvůli dceři, která se otci vůbec nepodobá. Dokonce se spekulovalo i o testu otcovství! Vladimír Růžička po dobu jejich vztahu nemohl překousnout manželčinu minulost a stále to byl důvod k hádkám.

Podle některých lidí z Chomutova to dokonce zašlo tak daleko, že Marie už nebydlí ve společném domě, ale v pronajatém bytě v centru města. Teď na svém Instagramu zveřejnila video příběh, v němž její dcera sedí na pěnových kostkách pro děti a směje se. Do toho je slyšet maminka a nějaký mužský hlas. Těžko ale soudit, zda jde o tatínka Vladimíra Růžičku, nebo snad dceřina dědečka, či snad někoho nového, komu by patřilo srdce bývalé tanečnice…

Jisté je v tuto chvíli jedno. Marie je krásná žena a pokud skutečně došlo mezi manžely k rozchodu, vnadná Marie jistě dlouho nezůstane sama.

Související články

Další články