Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nový český hudební objev Petra připravuje novou skladbu a pořádně přitvrdila. Víme, co chystá!

Zpěvačka Petra
Zdroj: archiv

Se svým prvním singlem Stay udělala pořádnou díru do světa, to jí ale nestačí. Sympatická Petra podle našich informací ve studiu právě dokončuje novou skladbu. Tvůrčí tým kolem zpěvačky zatím podrobnosti tají, náš dobře informovaný zdroj ale mluví o rychlé a rázné písničce s názvem Choice. „Petra má kolem sebe opět tým profíků, skladba zní skvěle. Byl jsem i na natáčení, dala to na první dobrou.“

„Talent má opravdu velký,” prozradil hudebník, který si nepřál být jmenován. Samotná zpěvačka a její tým totiž nadějnou skladbu zatím drží pod pokličkou. Petřin první singl s názvem Stay zaznamenal na internetu i v televizních hitparádách velký ohlas. Zatímco pomalá a posmutnělá Stay posluchače příjemně ukolébala, Choice má publikum zvednout ze židle.

Vycházející sedmnáctiletá hvězda ve skladbě údajně zpívá o tom, že se nikdy nebála nahlas vyjádřit svůj názor. Co se zatím ověřit nepodařilo, je složení tvůrčího týmu kolem Petry. Všechno ale nasvědčuje tomu, že za textem stojí opět známý americký textař Vinnie James. Hudbu skládá známý český skladatel a producent Kája Mařík, který složil například největší hity Daniela Landy a v současnosti boduje i s projektem Škola písničkou. I to dokazuje, že nová skladba Choice bude pořádná tvrďárna.

Jak si s ní Petra ve studiu poradila, se dozvíme v lednu. Podle oficiálního vyjádření zpěvaččina týmu se vydání skladby plánuje až na příští rok. Letošní Vánoce zpěvačka s největší pravděpodobností stráví s rodinou, dárky ale bude řešit až na poslední chvíli. Uvedla to v nedávném rozhovoru pro hudební portál MTV.

Její první video, které si můžete připomenout zde, způsobilo pořádný poprask, jsme tedy zvědavi, s čím nás překvapí v novém roce.

Související články

Další články