Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nový Blikanec Tomaše Řepky: Prvotřídní kuchař Emanuele Ridi o své milované Fiorentině i korupci ve fotbale!

+ Dalších 5 fotografií
Nový Blikanec Tomáše Řepky je tady a tentokrát s opravdu speciálním hostem. Pozvání totiž přijal proslulý italský kuchař Emanuele Ridi. Jeho velkou vášní je kromě vaření i fotbal, a to nejenom italský, ale i český. S Tomášem Řepkou si rozhodně měli o čem povídat.

Blikanec Tomáše Řepky pokračuje! Pozvání tentokrát přijal známý kuchař Emanuele Ridi. Řepka však nebyl „s Italem v kuchyni“, ale na baru!

Ridi vystudoval ekonomiku a obchod, kuchařem se nikdy nevyučil. Je znalcem a kovaným fanouškem italského fotbalu, jeho srdcovým klubem je florentská Fiorentina, za kterou Řepka hrával. Kromě toho je zdatný tanečník, gurmán, milovník rychlých aut a znalec žen.

Rozhovor se točil především kolem fotbalu, Ridi se rozpovídal o časech, kdy Tomáš Řepka ještě ve Fiorentině působil. A jako skalní fanoušek si z těchto časů pamatuje opravdu hodně.

Řeč přišla i na srovnání italského fotbalu s českým, zejména z pohledu korupce. „Korupční skandály v italském fotbale stejně jako tady samozřejmě byly. Některé týmy dokonce kvůli tomu propadly do druhé ligy, což se tady podle mě nestalo,“ prohlásil Emanuele Ridi.

Kterého fotbalistu považuje Ridi za nejlepšího na světě? Jakému týmu fandí v Česku? Podívejte se na nový Blikanec Tomáše Řepky!

Související články

Další články