Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Snídani s Novou opouští manželé Hejdovi: Zorku před lety požádal Míra o ruku v přímém přenosu

Snídani s Novou opouští manželé Hejdovi: Zorku před lety požádal Míra o ruku v přímém přenosu
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Čas na změnu
Diváci mohou manžele Zorku (29) a Míru (36) znát ze Snídaně s Novou. Zorka v ranní show působila 11 let, z toho posledních šest bylo po boku jejího manžela Miroslava Hejdy. Nejspíš přišel čas na změnu a oba se rozhodli z Novy odejít. Jaký k tomu měli důvod?

Po věčných dotazech fanoušků, kdy se manželé Hejdovi vrátí zpátky do ranní show na Nově, už to Zorka nemohla dál tajit. "V posledních měsících jsme dostávali jednu velmi častou otázku, a to kdy se vrátíme do Snídaně s Novou Myslím, že je načase na ni odpovědět. My už se bohužel nevrátíme," oznámila Zorka na sociálních sítích.

Zorka dále napsala, že nešlo o žádné unáhlené rozhodnutí, ale že k němu časem došli. "Někdy do sebe okolnosti tak zapadnou, že si člověk uvědomí, že je čas. Bože můj. 11 let. Vždyť já v tom pořadu vyrostla, dospěla," vzpomíná bývalá moderátorka. Připomněla si i den, kdy šla poprvé do hlavní budovy Novy a kolik toho má za sebou. "Vyšlo mi hrubým odhadem asi 1100 Snídaní s Novou," počítala Zorka.

Speciální díky manželovi

Dodala, že je vděčná fanouškům a kolegům včetně svého manžela, který ji před lety při jednom z živých vysílání požádal o ruku. "Byla to skvělá jízda, která se někdy neobešla bez trojitýho kafe a blbý nálady z nevyspání, ale většinu času jsme se fakt bavili," napsala v závěru s tím, že se možná na obrazovkách ještě ukážou. Čas ukáže, kam je jejich cesta zavede.

V dalším příspěvku se objevilo speciální poděkování právě Mírovi Brala to však spíše z profesního hlediska. "Děkuju, že i po těch letech mě vysílání díky tobě pořád bavilo. Že jsem se na naše společná rána těšila, protože s tebou to prostě mělo šťávu," vzpomínala Zorka. Poděkovala mu i za to, že přežil její ranní nálady a nechuť ke vstávání.

Odchod zamrzel kolegy i fanoušky

"Ale já stejně tak nějak tuším, že jsme spolu před kamerou nestáli naposled," poznamenala ke konci Hejdová. K příspěvku přiložila i několik skvělých fotek, při kterých si mohl člověk zavzpomínat na začátky jejich společného moderování.

Odchod Hejdových zasáhl mnohé, a to včetně kolegů. "Díky, že jsem Tě mohla poznat nejen před kamerou a měla možnost s Tebou odvysílat nespočet divokých holčičích Snídaní. Je radost pozorovat, jak s každou zkušeností rosteš. Jsi pro mě Paní moderátorka," smutnila Marta Dřímal Ondráčková. "Jste Úžasňákovi a budete mi ve Snídani chybět. S vámi to mělo šťávu," napsala fanynka.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy