Počínaje jarní kampaní se novou tváří módní skupiny Premium Fashion Brands oficiálně stává topmodelka Linda Vojtová. Historicky první česká vítězka světové soutěže Elite Model Look a celosvětově uznávaná modelka trvale žijící v New Yorku pro Premium Fashion Brands 30. listopadu nafotila sérii nadčasových fotografií, které bude společnost ve svých kampaních používat minimálně následující rok. Snímky se budou objevovat v tištěných médiích, na online kanálech i v outdooru.

Spolupráce Lindy Vojtové s českými firmami je velice ojedinělá, Premium Fashion Brands je prvním subjektem z oblasti módy, kterému se podařilo své jméno spojit s touto vyhledávanou topmodelkou. Skupina tak i na dalším poli potvrzuje avizované ambice a dynamický vývoj. Ve světě Linda Vojtová fotila pro přední módní značky, jako je Max Mara, Versace, La Perla, Escada nebo Giorgio Armani, zazářila na exkluzivních přehlídkách modelů Dior, Louis Vuitton či Chanel a objevila se na obálkách zahraničních edic prestižních módních magazínů, jako jsou Vogue, Harpers Bazaar a další.

„Jsem moc ráda, že je v České republice uskupení, jako je Premium Fashion Brands, domácí módní scéna si invenci určitě zaslouží a osobně v Čechách i na Slovensku vidím obrovský potenciál v tomto segmentu růst a vybudovat něco výjimečného, co tady zatím chybělo,“ okomentovala Linda Vojtová spolupráci s Premium Fashion Brands.

Kampaň s Lindou Vojtovou v hlavní roli pro Premium Fashion Brands realizoval hvězdný tým složený z předních talentovaných odborníků a špičkových profesionálů. Za fotoaparát se postavil Matúš Tóth, hairstyling má na svědomí Craigh Hughan, o make-up se postarala Hristina Georgievska a pod stylingem napříč portfoliem značek skupiny PFB je podepsaná Milena Zhuravlová. Na výsledné fotografie se můžete těšit již na jaře 2017.