Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Novotný se vysmál Havlíčkovi a poslal mu drsný vzkaz. V kanceláři si vystavil pánské přirození s hlavou poslance ANO

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný si v kanceláři pověsil pánské přirození s hlavou Karla Havlíčka
Zdroj: Profimedia/Herminapress/Koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Kauza

Karel Havlíček (ANO) se před pár dny ostře obul do starosty Řeporyjí Pavla Novotného (ODS), který se nedávno na sociálních sítích nechutně vyjádřil směrem k těžce nemocné zpěvačce Aničce Slováčkové. Havlíček následně apeloval na půdě Poslanecké sněmovny na premiéra Petra Fialu (ODS), aby proti Novotnému zasáhl. Na projev zareagoval po svém i Novotný, který si v kanceláři pověsil pánské přirození s Havlíčkovým obličejem.

Místopředseda hnutí ANO Karel Havlíček se po nechutném vyjádření Pavla Novotného na adresu těžce nemocné umělkyně Aničky Slováčkové pořádně rozzuřil. "Felix byl vždycky debil. Dávám mu pokoj asi rok a půl, co vím, že mu zemře dcera. Anička bohužel nemá žádnou šanci. Ale tohle přehnal," napsal minulý týden Novotný ke společné fotce komunistky Kateřiny Konečné s Felixem Slováčkem.


Po těchto slovech si Havlíček nebral servítky a řeporyjského starostu označil za dutou hlavu s malým přirozením. "Dutá hlava, malý pinďour. Hádejte, kdo to je? Nápověda: hraje si na politika a kamarádí se s ním například premiér Fiala nebo Danuše Nerudová…,“ napsal Havlíček na sociální síti a následně "kauzu Novotný" vytáhl i ve Sněmovně, kde zároveň apeloval i na samotného premiéra Petra Fialu, aby se od kontroverzního spolustraníka distancoval.

Nafukovací "pinďour"

Novotný, který se vyžívá v konfliktech a mediálních přestřelkách, na tato peprná slova i nekompromisní postoj reagoval po svém. Do své kanceláře v Řeporyjích si pořídil novou výzdobu v podobě umělého pánského přirození s obličejem Havlíčka.

"Obušek, Trhák, Ringo a připomenutí všem budoucím řeporyjským starostům a jejich zástupcům (dveře spojují na Orlím hnízdě mou a sestry kancelář), že největší pinďour sedí jinde," uvedl Novotný na sociální platformě X, kde Havlíčka v příspěvku označil.

Dávám tě do kopie mailu, kde se udávám HK ODS za Sonnyšulína na zdi MNV, takže netřeba vyzývat k distancováni se, na plénum to tahat nemusíš,“ vzkázal Havlíčkovi Novotný, který svými slovy narážel na Havlíčkovo někdejší neúspěšné podnikání, kdy měl údajně odebrat zboží od distributora Sony v době, kdy neměl na zaplacení. Jak uvádí online deník Blesk, následně jeho společnost zkrachovala.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy