Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Novotný o zápasu Adam vs. Nathan: Tajemný spor v Survivoru a reakce na hejty

Adam Raiter a Nathan v Oktagonu: Novotný promluvil o sporu i hejtech
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
oktagon

Truhlář Adam Raiter a profesionální účastník reality shows Nathan Dzaba zanechali v Survivoru nejen výrazný podpis, ale také nevyřízené účty, které nezůstanou zapomenuty a utkají se v kleci organizace Oktagon. Moderátor a šéf Oktagonu Ondřej Novotný redakci eXtra.cz odtajnil, kde vznikla myšlenka vedoucí k tomuto zápasu, který bude zřejmě i osobní záležitostí, a prozradil, jak se staví k hejtům, které se po oznámení turnaje vyrojily.  

Adam Raiter se stejně jako Nathan Dzaba nedostali v reality show Survivor do top 10, přesto platí za jedny z výraznějších hráčů, kteří spolu mají navíc i nevyřízené účty. Při odstoupení Nathana hrál velkou roli právě Adam, který mu při jedné ze soutěží přivodil otřes mozku, který byl pro Nathana konečnou. Později se s ostrovem rozloučil i Adam, který prohrál v duelové disciplíně.

Osobní spor mezi Adamem a Nathanem?

Organizace Oktagon před pár dny odhalila, že se stanou soupeři ještě jednou, a to v kleci v rámci MMA pravidel, což pro ně bude další extrémně náročná výzva. Ondřej Novotný redakci eXtra.cz odhalil, že zápas bude nejen odvetou, ale zřejmě i osobní záležitostí.

"Na ostrově proběhlo ještě něco, co v televizi nebylo. Nevím, jestli se k tomu dostaneme a zda se k tomu budou chtít kluci vracet. Zároveň si myslím, že to bylo jen nepochopení, to ale není podstatné. Na tom projektu je důležité, že jsou to kluci, kteří chtějí dělat něco se svým životem a jsou v něčem zajímaví. My zase chceme v Oktagonu překonávat různé limity, přivádět nové lidi a tohle je skvělá možnost."

Čím víc hejtů, tím víc to lidi zajímá, říká Novotný

Poté, co se na Instagramu organizace objevilo odhalení zápasu Adam vs. Nathan, se v komentářích objevilo mnoho rozporuplných názorů, zejména těch negativních. S těmi ale organizace počítala.

"Abych byl upřímný, čím víc hejtů to má, tím víc to bude lidi zajímat - tak to prostě je. Není mi to úplně lhostejné, ale víme, proč to děláme. Věděli jsme, že prvotní reakce našich skalních fanoušků budou z většiny negativní, avšak od nás mají i dost turnajů. Takže to budou buď respektovat, nebo hejtit, nakonec je to bude stejně zajímat. Na druhou stranu máme i spousty pozitivních reakcí od lidí, na které se zaměřujeme, a ti se na tento zápas těší," říká Novotný se slovy, že takové zápasy budou pouze jednou za čas pro zpestření.

"Jednou za čas uděláme projekt, který nám pomůže podívat se do jiného odvětví. Nechceme být organizace, která by dělala většinově tento typ zápasů, hlavně to musí mít vždy smysl," uzavřel Ondřej Novotný.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy