Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Novotný cupuje zápas Vémoly: Z jeho odchodu mi bylo špatně, říká a zpochybnil výhru Kincla

Ondřej Novotný vidí jiný výsledek zápasu Kincl vs. Vémola.
Zdroj: Renáta Bušková/eXtra.cz/Se souhlasem Oktagon MMA/koláž
+ Dalších 11 fotografií
Vyjádření

Od velkého zápasu Karlose Vémoly a Patrika Kincla sice uběhlo deset dní, ale dodnes se tento nejočekávanější boj řeší. Štěstí nakonec přálo Patrikovi, který nad Vémolou zvítězil, spoustě lidí ale výsledek stále leží v žaludku a přemýšlí, zda to bylo spravedlivé rozhodnutí. Jedním takovým je sám moderátor Oktagonu MMA Ondřej Novotný, který se v podcastu Letem světem k zápasu vyjádřil a vítězství Patrika Kincla zpochybnil.

Na odvetu mezi Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou fanoušci čekali několik let. A i když už to vypadalo, že k ní nedojde, tak se nakonec udála v sobotu 20.5. Po pěti kolech drsných zásahů a litrech potu zvítězil hradecký patriot Patrik Kincl. Výsledek ale mnohé překvapil, protože jsou tací, kteří závěr fightu viděli jinak.

Byla to chyba týmu

Vítězství Kincla například okomentoval moderátor Oktagonu MMA Ondřej Novotný, který se především opřel do trenérů a týmu kolem Karlose Vémoly. Ti se totiž podle něho měli ozvat. Já jsem viděl vyhrát Patrika, ale v žádném světě pět nula. Myslím si, že v prvních dvou kolech. Já bych to dal jako ten rozhodčí z UFC. Dal to tři dva pro Patrika. První dvě kola dal Karlosovi. Říkal, že je jasný, že dává údery, ale nestačí to. Někdo jiný to vidí jinak, ale ve finále je to jedno, protože ten Patrik to vyhrál a je to Karlos a především jeho tým, kteří mají zareagovat. Když vidíš, že Patrik je unavený… za mě jsi viděl, že když vznikl prostor, tak ty ruce byly pomalé… měl šanci na větší KO,“ řekl Novotný v podcastu Letem světem.

DOPORUČENÉ VIDEO: Odchod Vémoly z Oktagonu:

„Karlos byl zatavený, ale prostě to měl být on, kdo změní taktiku. Oči jako angorský králík a nazdar. Je to chyba hlavně jeho týmu. Jestli mu před pátým kolem říkali, že vede, tak neudělal nic špatně. Ale prohrál. A prohrál zaslouženě v nejdivnějším titulovém zápase, jaký jsem kdy viděl,“ pokračoval ve svém vyjádření Ondřej. Patrik měl totiž hodnocení 5:0, což je podle Ondřeje nepochopitelné. První dvě kola měl prý vyhrát Karlos.Patrik přesvědčivě a jasně vyhrál, ale jsem v míru s tři dva na kola, ne s pět nula. Myslím si, že ty první dvě kola si nezasloužil. Výsledek je ale stejný,“ promluvil.

Smutný odchod Karlose

Ondřej zastává názor, že se rozhodčí nezachovali úplně nejlíp, a že alespoň jeden bod mohli Karlosovi připsat. Nejhorší ale ze všeho byl podle Novotného Terminátorův odchod z O2 areny. Ten totiž dostal od lidí pěknou bídu.Karlos si dlouho hrál s ohněm a spálil se. Extrémně smutný jsem byl, bylo mi z toho fyzicky špatně, jak odchází z O2 areny … to musím říct, že to je takový hnus. Kdo ku*va jsi, že se postavíš před takového frajera a začneš mu nadávat. To musím říct, že je dno jak kráva,“ okomentoval na závěr znechuceně. A smutný byl nejen moderátor, ale také sám Vémola. Po skončení zápasu svému soupeři ani nepodal ruku a vypařil se takřka po anglicku, jak se podařilo zaznamenat redakci eXtra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy