Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Novorozený Péťa z Bojkovic zemřel na předávkování opiátem. Matku (29) obvinili z vraždy

Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
vražda novorozence
Na předávkování opiátem zemřel v Bojkovicích nedaleko Uherského Hradiště novorozenec. Péťa (†9 dnů) naposledy vydechl v polovině listopadu. Obvinění z vraždy si vyslechla jeho matka (29), kterou okamžitě poslali do vazby. Podle sousedů jsou rodiče zesnulého chlapečka divná individua.

Po pouhých devíti dnech života odešel maličký Péťa do nebe. Zavraždila ho smrtelná dávka kodeinu. Měla mu ho podat jeho matka Marie T. (29), jež po policejním vyšetřování skončila ve vazbě. Tragédie se stala v polovině listopadu v Bojkovicích ve Zlínském kraji.

Kodein je opiát, jenž slouží k tlumení kašle nebo bolesti.

Informace o případu přinesla televize Prima. Obviněné hrozí 15 až 20 let za mřížemi, ale i výjimečný trest. Doposud měla čistý trestný rejstřík, sousedé o ní však i s partnerem nemluví příliš lichotivě. „Vím od vidění, jsou to taková divná individua,“ prozradil televizi muž z Bojkovic.

Příčinu smrti odhalila nařízená soudní pitva. Marie se přitom smrt syna utajit nesnažila, přímo v den neštěstí o něm psala na Facebook. „Náš Peťulka *2. 11. – †12. 11. 2019,“ vzkázala s tím, že zemřel náhle.

Související články

Další články