Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Novorozená dcera miliardáře Gianluky Vacchiho bude žít v luxusu: Do tohoto pohádkového království ji přivítal

Novorozená dcera miliardáře Gianluky Vacchiho bude žít v luxusu: Do tohoto pohádkového království ji přivítal
Zdroj: Archiv
+ Dalších 9 fotografií
život v luxusu
Tancující miliardář Gianluca Vacchi (53), který proslul svou slabostí pro krásné ženy, nejspíš našel tu pravou. Jeho mladičká partnerka Sharon Fonseca (25) mu na svět nedávno přivedla roztomilou dcerku a na přivítání jeho novorozené dcerky proměnil svůj miliardový dům v pohádkový palác. Dojatá přítelkyně se štěstím rozplakala.

Italský miliardář Gianluca Vacchi (53) je proslulý nejen svým jměním, ale také slabostí pro krásné ženy. Ti, co italského podnikatele sledují, vědí, že v minulosti střídal ženy jako ponožky, proto když začal randit s krásnou mladičkou Sharon Fonseca, nikdo nevěřil, že jejich vztah vydrží, do té doby, kdy pár oznámil, že je Sharon těhotná a pohled na jejich vztah se v mžiku sekundy změnil.

V době těhotenství spolu sdíleli spoustu zábavných videí, kde šlo krásně vidět, jak se mladičké Sharon pomalu zvětšuje těhotenské bříško, až do doby, kdy se stal italský miliardář podruhé otcem a spolu s krásnou Sharon na svět přivítali rozkošnou holčičku, které dali božské jméno Blu Jerusalema Vacchi.

Tady se rozhodně nešetří

Gianluca Vacchi se rozhodl, že překvapí svou partnerku Sharon a pro svou novorozenou dcerku uspořádal velkolepé první přivítání a svůj miliardový domov proměnil v pohádkové království.

Luxusní dům byl ozdoben extravagantními dekoracemi včetně obří růžové mašle, která byla připevněna na příjezdové bráně.

Jeho partnerka Sharon byla z přivítání v takovém šoku, že neudržela slzy štěstí a rozplakala se. Na příjezdové cestě byly k vidění sochy růžových slonů a medvídků, kteří drží růžové balonky.

Po výstupu z auta na čerstvou maminku Sharon čekalo veškeré jejich služebnictvo a jejich tři labradoři, kteří měli omotané růžové šály kolem krku.

Výzdoba pokračovala i po otevření domovních dveří, kde byly připraveny jídelní stoly s růžovými koblihami, dorty a dekoracemi se jménem novorozené dcery Blu Jerusalema.

Jejich malá dcerka si bude žít jako v pohádce. Podívejte se, do jakého luxusu ji rodiče přivítali.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy