Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Novoroční zdravice slavných: Drsná Pořízková, rozněžnělý Bohuš Matuš a zamilovaná Alagič

Novoroční zdravice slavných: Drsná Pořízková, rozněžnělý Bohuš Matuš a zamilovaná Alagič
Zdroj: IG: @jasmina_alagic
+ Dalších 5 fotografií
ROK 2021
Celý svět už si užívá první hodiny roku 2021. Lidé volali svým známým, aby jim do nového roku popřáli jen to nejlepší a výjimkou nebyli ani slavní. Mimo jiné nezapomněly celebrity na své fanoušky a přes své sociální sítě jim poslaly zdravici.

Novopečený otec Bohuš Matuš (47) sdílel fotku se svou dcerkou Natálkou. "Lžičku hrdosti, hrníček radosti, kotlík úspěchů, jezírko peněz, moře štěstí, oceán zdraví a celý vesmír lásky do nového roku přeje Bm s rodinou............... ❤️", popřál fanouškům zpěvák.

Miminko se objevilo u PF Moniky Bagárové (26). Malá Ruminka na něm vypadá kouzelně. "Rok 2020 byl pro mě nejvíc ve všech směrech! To nejkrásnější, co nám přinesl, je Ruminka, smysl života. 🤍 Přeji vám všem hlavně zdraví a lásku tak jako každý rok, protože nic důležitějšího v životě není. Děkuji vám za vaši přízeň, za vaše zprávy, které častokrát otevřu a vytvoří mi úsměv na tváři. Těším se na Další společný rok 🤍 Už teď vím, ze bude plný krásných momentů. Věřím, ze nám přinese větší svobodu a ze se nám podaři potkat na pódiu.🤍🎵 S láskou Monika."

Na podobné vlně se rozepsala i herečka Veronika Arichteva z tria 3v1, které se loni narodil syn. "Pro mě byl rok 2020 ten nejšťastnější v životě. Tak vám přeju, aby takový byl pro vás ten rok nadcházející. Ať jsme všichni co nejvíc zdraví, ohleduplní, tolerantní k chybám ostatních, máme pořád chuť pomáhat druhým a chuť se smát, ať nic nevzdáváme jen tak a taky ať se prostě máme!"

Láskyplný vzkaz poslala svým věrným i další novopečená maminka Markéta Konvičková (26). "Ať vás láska neopouští ani v roce 2021! Vše nej do nového roku přejeme a hlavně zdraví☀️💙. Tahle fotka je moje nejoblíbenější. Amálka v bříšku, domek v procesu, modré nebe nad námi, žádný filtr. Vůbec jsme nevěděli, co nás čeká. A to je na tom to nejhezčí. Byl to krásný rok, a jo, a jo, a jo! Teď držím svoji dceru za ruku a strašně se těším, co všechno mě to malé GÍ ještě naučí."

Svéráznou zdravici přidala na svůj Instagram modelka Pavlína Pořízková. Poslala rok 2020 do jistých míst a ukázala mu prostředníček.

Jasmina Alagič dala přednost jednoduchému vzkazu, který doplnila o romantickou fotku se svým manželem Rytmusem (43).

Na další přání se podívejte v galerii.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy