Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Novoroční předsevzetí slavných: Co si daly za cíl Mariana Prachařová či Tereza Bebarová

Zdroj: ČT/Mikuláš Křepelka
tradice
Zhubnout, přestat kouřit, najít si lepší práci a víc cvičit... Tak zní nejčastější novoroční předsevzetí, které si lidé na začátku roku dávají. Jen málokdo je však dokáže splnit. Zeptali jsme se slavných, zda tuto tradici dodržují, a pokud ano, jaké cíle si pro rok 2021 dávají?

Pavel Nový (herec, 72)

"Předsevzetí si zásadně nedávám, protože bych je stejně nesplnil." Oblíbený herec Pavel Nový vzápětí dodal, že jeho jediným přáním je zůstat zdráv a hlavně se vyhnout "devatenáctce z Číny".

Tereza Bebarová (herečka, moderátorka, 45)

A jak to má s předsevzetím Tereza "Každý rok včetně toho letošního si říkám, že je třeba konečně dospět. Pakliže se mi to podaří, myslím, že potom už žádná předsevzetí nebudou potřeba."

Leona Machálková (zpěvačka, 53)

Leona si novoroční předsevzetí dává, ale málokdy je všechna dodrží. To letošní zní: Udržet si dobrou náladu. "Tentokrát cítím, že to dám," říká zpěvačka.

Radek Banga (hudebník, 38)

Předsevzetí u Radka jsou jasná, dotáhnout předsevzetí z minulého roku, která se kvůli pandemii nedala zvládnout. Zpěvák chce vydat sólovou desku, na kterou má hotové všechny skladby. Kromě toho chystá vydání inspirativní knihy o svém životě, která už je také hotová a připravená k tisku.

Natálie Otáhalová (tanečnice, 20)

"Nový rok pro mě neznamená začít nový život, ale pokračovat v tom, co si přeji dlouhodobě, tedy pracovat na sobě a neustále se zlepšovat. Chci zůstat v kondici a poctivě studovat na VOŠ herectví. Novým rokem se moje plány nemění," řekla Natálie

Mariana Prachařová (influencerka, zpěvačka, 26)

Dcera Dany Batulkové si předsevzetí nedává, protože se zná a ví, že je to zbytečné. Do nového roku jde však Mariana tentokrát s velkým přáním, a sice, aby všechno bylo zase jako dřív.

A jak to máte s novoročními předsevzetími vy? Napište nám do komentářů.

Související články

Další články