Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Novoroční předsevzetí podle jednotlivých znamení, která byste rozhodně měli dodržet!

S novým rokem přichází i novoroční předsevzetí! Co si budeme nalhávat, často na ně zapomeneme, ještě než je konec ledna. Tentokrát se podívejte, jak to mají jednotlivá znamení a co byste rozhodně měli dodržet, aby se vám ten příští rok pořádně vyplatil!

Kozoroh

Buďte spontánní! No tak, alespoň trochu! Uvidíte, že se nic tak zlého nestane, když chvíli nebudete mít věci úplně pod kontrolou! Jasně, na pracovní meeting nebo večírek je třeba se připravit. Nicméně by vám neuškodilo vydat se na výlet, který jste neplánovali dopředu. Žijte trochu, odvažte se!

Vodnář

Buďte přítomní! A choďte včas! Jak to spolu souvisí? Velmi úzce! Když totiž budete žít v přítomném okamžiku, nebude vám mysl poletovat všude kolem a vy se tak zaměříte na to, co právě děláte. Třeba přijít včas na schůzku.

Ryby

Nebuďte tak vážní! Trochu se odvažte a zkuste se trochu smát! Přecitlivělost a urážlivost vás nikam nedostane a jediný, komu uškodíte, budete vy sami. Zkuste se sami sobě někdy zasmát, vám se uleví a okolí si vás bude více vážit.

Beran

Začněte šetřit! Ano, jste velice velkorysí a štědří, to je fajn, ale někdy trochu lehkomyslní, co se vašich financí týče. Zkuste myslet na budoucnost nebo případ nouze nebo třeba jenom na dovolenou na příští rok a uvidíte, že to nakonec půjde.

Býk

Změňte na sobě alespoň jednu věc! Vždycky jste si chtěli obarvit vlasy, ale neměli odvahu? Nebo si nechat udělat tetování? Letos je ten čas! Změňte styl, šokujte okolí, nebojte se toho! Žijeme přeci jenom jednou a náš čas je nám přesně vyměřen. Když ne teď, tak kdy?

Blíženci

Hýbejte se! Nejste úplně typ na sportovní aktivity, ale zato jste často ve stresu. No prosím, o důvod víc se trochu rozhýbat. Nejenže vaše tělo zaplaví endorfiny, ale ještě budete fit a všichni vám budou vaši kondici závidět.

Rak

Ukliďte si! Udělejte si pořádek ve věcech. Vyhoďte, co nepotřebujete, vyčistěte si počítač, skříň s oblečením, stůl v kanceláři, cokoliv vám pomůže se zbavit starého harampádí ve vašem životě. Ano, i v milostném životě je občas potřeba tak trochu uklidit.

Lev

Přestaňte se přetvařovat! Buďte upřímní, na nic si nehrajte. Jste možná silný, chrabrý a pyšný lev, ale nejste nadčlověk a nikdo vám to stejně nebaští. Vůbec vás neubude, když se pro jednou vykašlete na všechno to pozérství.

Panna

Překonejte svůj strach! Toužíte po něčem, ale zároveň jste z toho k smrti vyděšeni? No tak se hecněte! Ať už je to nový vztah, taneční lekce, změna práce nebo exotická dovolená, překonat svůj strach je jeden z nejvíce osvobozujících pocitů na světě.

Váha

Vstávejte dřív! Vytvořte si tenhle nový zvyk, ať to stojí, co chce. Uvidíte, že když si tak prodloužíte den, budete z toho mít sami radost. Stěžujete si, že máte málo času? Není nic jednoduššího než si přivstat. Dospat to můžete jindy, vždyť od čeho bůh stvořil víkendy.

Štír

Přestaňte žárlit! Nebuďte jako malé děti, už nejsme v mateřské školce a závist a pomluvy vás nikam nedostanou! Raději se zamyslete nad sebou, proč takové pocity míváte a jak s nimi naložit. Co vám chybí? Co by vás naopak naplnilo?

Střelec

Zaměřte se na detaily! Nemusíte být samozřejmě úplně pintlich, ale některé věci se nevyplatí uspěchat. Pořádně odvedená práce je mnohem více uspokojující než ta rychle odbytá. Začněte věci dotahovat, uvidíte, že se vám to vyplatí!

Související články

Další články