Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Novoroční poselství pro národ: Buďte na sebe hodní a nepodléhejte zlu, vzkazuje Jiřina Bohdalová

Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Dáma českého filmu Jiřina Bohdalová (88) je v plných přípravách na příchod Nového roku. Redaktorovi eXtra.cz přiznala, že věří, že nadcházející rok bude pozitivnější, než letošní. Čechům vyslala prostřednictvím redakce eXtra.cz vzkaz do roku 2020 a moudrá slova...

Jak bude trávit Silvestra Jiřina Bohdalová? Se svými blízkými a sklenkou dobrého nápoje… A bude myslet i na všechny lidi dobré vůle. Zároveň by si přála, aby lidé byli k sobě hodní.

„Myslím si, že v dnešní době jsou na sebe lidé více zlejší. Přála bych jim, aby se měli více rádi a to negativní ze sebe odbourali. Je to hodně důležité nejenom pro jednotlivce, ale celkově pro národ. Věřím, že vedle toho zdraví, které se přeje vždy a za všech okolností, je i toto velmi důležité,“ řekla eXtra.cz herecká legenda, která ztvárnila stovky úžasných rolí.

Herečka, která nedávno skončila kvůli zdravotním problémům se žaludkem v nemocnici, věří, že symbolické datum roku 2020 bude dobrým rokem. A sama to potvrzuje tím, že po zdravotních problémech je aktuálně ve skvělé kondici.

Související články

Další články