Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Novopečený tatínek Josef Vařeka dodržel tradici: Dceru Stellu řádně zapil

Martina Pártlová s partnerem Josefem Vařekou.
Zdroj: S povolením M. Pártlové / foto Kateřina Nováková
hrdý otec

Jako správný hrdý otec vyrazil i Josef Vařeka (28) řádně zapít svou první dceru. Společně s Martinou Pártlovou (42) jí dali krásné a netradiční jméno Stella. A nutno podotknout, že oslava to byla veliká.

Čerstvá maminka Martina Pártlová (42) dne 16. června porodila prvorozenou dceru Stellu. Zatímco holky setrvávají v porodnici U Apolináře, nadšený tatínek Josef Vařeka (28) vyrazil do ulic a svou dceru pořádně zapil.

Rozřízli vlka a vytáhli Karkulku… Dnes jsme na svět přivítali Stellu. Je krásná. Její první nádech byl silný moment. Hluboce se klaním před Martinou Pártlovou, která nám ji dala,“ oznámil světu jako první nadšený otec a muzikant Vařeka. Po chvíli zveřejnila fotografii i samotná maminka Martina.

Miluju vás obě. A odpusťte mi dnes menší mejdan,“ napsal Pepa Vařeka na sociálních sítích. Nadšený otec vyrazil do vinotéky k dobrému kamarádovi, který se kromě vína zabývá také hudbou. Fakt, že je Josef muzikant a hraje hned v několika kapelách, např. Koblížci či Walda Gang, naznačuje, že se ve vinotéce sešlo hodně lidí, kteří za to umí vzít. Přítomni byli zpěvák Miro Šmajda (32), velmi blízký kamarád Jiřího Pomeje (†54) Pavel Pásek nebo kytarista Marcus Tran (35). Zmiňovaný kytarista Tran je právě ta osoba, která dala dohromady šťastné rodiče Pártlovou s Vařekou.

Dát nás dohromady byl nápad Martiny Gavriely a Marcuse Trana, se kterým má Pepa projekt Stellarz. Jednou jsme u mě grilovali a kluk přijel s kytkou na námluvy. Brala jsem to spíš na lehkou váhu a smála se tomu. No a pak jsem se pořád smála a smála a teď čekáme dítě,“ sdělila s úsměvem Pártlová před časem v jednom z rozhovorů.

Pártlová stejně jako její kamarádka Štíbrová přijímaly celý den tisíce gratulací, především na svých instagramových profilech. Dámy porodily děti ve stejný den ve stejné porodnici, neuvěřitelná náhoda.Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy