Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Novopečený táta Míra Hejda se pochlubil Nikolasem: Chtěl půjčit klíčky od auta, vtipkoval

Novopečený táta Miroslav Hejda se pochlubil Nikolasem
Zdroj: Se souhlasem Miroslava Hejdy
+ Dalších 5 fotografií
Miminko
Moderátorka Zorka Hejdová (30) a Míra Hejda (37) září štěstím. Narodil se jim totiž syn Nikolas a novopečený tatínek se jím už chlubí na sociálních sítích. Tam nyní přidal fotku s vtipným popiskem.

„Jsme rodina. Bezpochyby jeden z nejsilnějších životních zážitků, který se nedá dost přesně popsat a přitom je v hlavě i v srdci tak silně zapsán. Narodil se náš chlapeček. Jmenuje se Nikolas a milujeme ho už teď," svěřili se dnes na Instagramu Zorka Hejdová spolu s manželem Mírou Hejdou

Právě populární moderátor a zakladatel internetových televizí jako TVbydleni.cz se dočkal vytouženého syna. Svou radost také dává patřičně pořádně najevo, když dnes na svém profilu sdílel fotku malého Nikolase.

"Chtěl půjčit klíče od auta! Ale to jsme si snad zatím vysvětlili," pobavil v popisku fotky Hejda. Ten na dojemném snímku drží v náručí malého zívajícího chlapečka.

Hejdovi okamžitě začali v komentářích gratulovat jeho kamarádi i fanoušci. "Malej je krásnej, moc gratuluji, jste prostě rodinka úžasňákovi," napsala jedna z komentujících. "Nikolásku, neboj, jednou ti ty klíče půjčí," zareagovala na Hejdův popisek další z fanynek. Populární moderátor tak v následujících dnech bude řešit jen samé příjemné starosti, jen škoda, že současná koronavirová opatření nedovolují pořádnou oslavu...

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy