Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Novopečený táta Jakub Štáfek vyhrál jackpot: Tuhle ohnivou zrzečku má doma

Novopečený táta Jakub Štáfek vyhrál jackpot: Tuhle ohnivou zrzečku má doma
Zdroj: Se souhlasem D. Doležalové / Se souhlasem J. Štáfka / koláž eXtra
+ Dalších 5 fotografií
galerie
Herec Jakub Štáfek (30) a jeho půvabná snoubenka Dominika se stali novopečenými rodiči. Na svět přivítali rozkošnou dceru, které dali jméno Olívie. S Dominikou se Jakub poznal někdy v letech 2017 a 2018, kdy dělala maskérku v seriálu Specialisté, kde byl Jakub jedním z hlavních hrdinů. Po jiskře padlo rande, zasnoubení, těhotenství a teď i rodičovství. Jakub navíc vyhrál nevyčíslitelný jackpot, jeho snoubenka je totiž opravdu kus.

Herec Jakub Štáfek se stal čerstvým tatínkem, radostnou zprávu oznámil na svých sociálních sítích. "Olívie Štáfková, vítej," napsal ke krásnému snímku, kde drží svou dceru v náruči. Dceru přivítal na svět se svou půvabnou snoubenkou Dominikou Doležalovou, se kterou tvoří oficiálně pár od roku 2019.

Kde jejich láska vznikla?

Se svou láskou se však poznal mnohem dříve, a to během let 2017 a 2018 na natáčení seriálu Specialisté, kde Dominika pracovala jako maskérka a Jakub v kriminálce ztvárňuje jednu z rolí. Na place padla mezi již snoubenci očividně jiskra.

První společné snímky pak zveřejnili v srpnu roku 2019, kdy už bylo jasné, že jsou pár a Jakub tak ve žhavé zrzce potkal lásku, se kterou chce být do konce života. V létě roku 2020 se v Africe zasnoubili a ve stejný čas oznámili i těhotenství.

Jakub Štáfek se proslavil zejména v seriálu Ulice, poté díky roli fotbalového průšviháře Laviho ve Vyšehradě. Velkou pozornost na sebe strhl i díky účasti v Oktagonu, kde se utkal jako MMA zápasník a získal vítězství. Očividně to ale není jediné vítězství, kterým se může Jakub pochlubit, vedle sebe má dechberoucí krásku, budoucí manželku a maminku své novorozené dcery.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy