Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Novopečený porotce SuperStar: Matěj Ruppert dostal všechny do kolen touhle fotkou!

+ Další 3 fotografie
V sobotu večer odstartovala nová řada pěvecké show Česko Slovenská SuperStar a lačné oko diváka se dočkalo opět pořádné porce emocí. Kromě skvostného výběru amatérských zpěváků se lidé u obrazovek dočkali i poroty, která některé rozhodně nešetřila. Kdo je na fotce?

Většina z vás nemusela jistě dlouze přemýšlet. Jde skutečně o snímek Matěje Rupperta, který usedl v porotcovském křesle věhlasné soutěže poprvé. Do soutěže podle všeho má ze strany porotců přinést humor, nadhled a také objektivní hodnocení. Zatím moc prostoru nedostal, a tak bylo v sobotu večer zejména vidět, že se otočí za každým, kdo nosí sukni…

Snímek Rupperta pochází z jeho hodně mladých dob. Možná z doby, kdy studoval na střední pedagogické škole. Právě v té době se zúčastnil hudebně-soutěžního pořadu Caruso Show, ve které hravě zvítězil. Od té doby šla jeho kariéra strmě vzhůru. Čtyři roky působil ve funky kapele Leguar GR a v roce 1999 se stal zpěvákem nově vznikající skupiny Monkey Business. Zároveň byl přijat na konzervatoř – studium ale po půl roce ukončil.

Z úvodního dílu soutěže bylo vidět, že se talentovaný umělec umí nadchnout a rozvášnit, ale umí i skládat velké poklony dívkám, které zároveň umí přivést do rozpaků. A u rozpaků jistě zůstaneme, pohled na snímek Matěje z dob, kdy mu rašily první chlupy na hrudníku, totiž dostane do rozpačitého stavu asi úplně každého.

Mohlo by vás zajímat

Další články