Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Novopečený otec Bohuš Matuš: Dříve jsem děti nechtěl, dnes bych jich chtěl klidně pět

Bohuš Matuš prožívá s Lucinkou jedno z nejkrásnějších období.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 8 fotografií
přiznání
Zpěvák Bohuš Matuš (47) se stal nedávno novopečeným otcem. Rozkošnou dceru Natálii přivítal na svět společně se s přítelkyní Lucií (17) a navzdory nepřejícné koronavirové situaci zažívá zamilovaný pár jedno z nejkrásnějších období života. Čerstvý tatínek Bohuš Matuš je ze své novorozené dcerky dokonce natolik nadšený, že pro redakci Aha sdělil, že by chtěl dětí klidně pět.

Zpěvák Bohuš Matuš (47) zažívá společně s přítelkyní Lucinkou jedno z nejkrásnějších životních období. Šestého prosince se jim totiž narodila dcera Natálka a od té doby je jejich svět vzhůru nohama.

"Koupeme a přebalujeme oba, ale Natálku samozřejmě víc opečovává Lucinka,“ přiznal eXtra.cz tatínek Bohuš Matuš.

Mateřství a opečovávání dcerky si Bohuš natolik užívá, že dokonce pro redakci Aha přiznal, že by chtěl dětí klidně pět. "Já jsem dítě nikdy nechtěl, protože mi tenhle svět připadal zvláštní. Ale za posledních pět let jsem nabyl dojmu, že zvláštní není a že bych chtěl děti a mít rodinu. Když se bude dařit a na světě bude krásně, chtěl bych mít dětí klidně pět," řekl.

To, zda se zpěvákovi poštěstí a skutečně mu na svět přivede krásná Lucie další čtyři děti, je stále ve hvězdách a také na rozhodnutí novopečené maminky. Už teď je ale jasné, že by o všechny děti bylo pečováno jako o nejdražší poklad světa. Nechme se tedy překvapit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy