Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Novopečená těhulka Patricie Pagáčová ukázala první fotku bříška: To je stejně haluz, říká herečka

Patricie Pagáčová se postavila před fotoaparát jako modelka.
Zdroj: Honza Kořínek
Pupík
Herečka Patricie Pagáčová (32) se konečně pochlubila svým těhotenským pupíkem. Miminko čeká se svým manželem Tiborem Pagáčem (29). Zprávu o těhotenství oznámila známá herečka prostřednictvím sociálních sítí.

Herečka Patricie Pagáčová poprvé ukázala svůj těhotenský pupík. Mladá herečka nedávno oznámila těhotenství z dovolené na Maledivách a přidala se tak k celebritímu corona babyboomu. Miminko čeká se svým manželem Tiborem Pagáčem. Známá herečka se bříškem pochlubila na snímku v elegantních černých šatech. Fotky okamžitě vystavila na Instagram a svěřila se, že stále nechápe, že jí vlastně v břiše roste nový život.

"To je stejně haluz. Mně to přijde úplně neuvěřitelný, že mi v břiše roste dítě. Jak to jako? Ta příroda je neskutečná," svěřila se herečka. Tibor prý při početí skóroval hned napoprvé, protože si podle Patricie vůbec nedával pozor. Herečka nedávno rekonstruovala kuchyň a koupelnu a teď už se s manželem a dvěma pejsky připravuje na příchod nového člena rodiny. Zpěvačka Marta Jandová neváhala přidat komentář, že je to vlastně haluz, ale krásná. A my souhlasíme. Teď už budeme jen sledovat, jak bříško hezky poroste.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy