Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Novopečená maminka Tereza Chlebovská se ztrácí před očima! Zahrává si s anorexií?

Po porodu drasticky hubne.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Není ani tři měsíce po porodu dcery Emičky a už má postavu jako dvanáctiletá školačka. Není to už ale moc? Přeci jen se u modelky Terezy Chlebovské (25) již před těhotenstvím spekulovalo, že má problémy s jídlem. Že by se jí snad náznaky anorexie vrátily?

Před porodem neměla bývalá Česká Miss určitě více jak deset kilo nahoře. Kdyby neměla trochu větší bříško, tak ani nikdo nepozná, že je těhotná. Ale po porodu se opět začala ztrácet před očima. Po nějakém tom kile navíc už dávno není ani památky.

Samozřejmě že žádná z holek, co mají miminko, nechce být tlustá, ale nepřehání to už? Ani ne po čtvrt roce je hubenější než před početím dítěte a to je co říct. Na břiše se jí vytvořil „pecháč buchet“ a z končetin jí lezou kosti. Tereza se netají tím, že vyznává zdravý životní styl.

Ale tohle už vypadá spíš na hladovění a zahrávání si s poruchou příjmu potravy. Měla by si uvědomit, že dítě dá opravdu zabrat, takže energie z jídla je vážně nutná, aby brzy nezkolabovala. Ale modelka si jede svou, cvičí jako o závod, navíc nesní ani sousto. Aby z ní místo usměvavé maminky za chvíli nebyla chodící kostra s kočárkem.

Související články

Další články