Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Novopečená maminka Monika Leová pár měsíců po bolestivém porodu: Každý den je výzvou, říká

Monika Leová pár měsíců po porodu: Každý den je výzvou, říká
Zdroj: Se souhlasem Moniky Leové
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Exkluzivní rozhovor

Moderátorka Monika Leová (29) v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak zvládá třetí měsíc s miminkem. Dcera Miu porodila manželovi Martinu Košínovi 17. dubna.

Mia hezky spinká, papá a prdí, říká Monika Leová


"Mia se moc dobře, krásně nám prospívá. nemá žloutenku, tak je méně unavená a občas o sobě dává hezky vědět. Většinu času je ale zlatá. Hezky spinká, papá a prdí," prozradila nám herečka a moderátorka Monika Leová (29). Té se narodilo 17. dubna její první miminko, dcera Mia Le Košínová. "4160 g radosti," připsala tehdy Monika ke snímku z porodnice Podolí.

Oblíbená moderátorka ale div neporodila doma, kontrakce totiž omylem zaměnila za poslíčky. "Pořád jsme čekali, až se mi to zpravidelní, nechtěla jsem jet do porodnice předčasně. Jenže furt nic. Martík už byl nervózní a přemlouval mě, ať raději vyrazíme, že už je mám hrozně za sebou. Přijedeme do porodnice a já byla otevřená na sedm centimetrů," svěřila se s tím, že v tu chvíli bylo pozdě už i na epidurál. Teď už má ale miminko doma třetí měsíc a mateřství si užívá plnými doušky. Svoje zážitky s malou Miou také hojně sdílí na sociálních sítích.

Jako maminku ji nic nepřekvapí


Novopečené maminky jsme se zeptali, co pro ni bylo jako pro mámu nejtěžší. "Největší výzva? Každý den je výzvou k tomu, aby byla Mia spokojená a abychom si to obě užívaly," přiznala herečka v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz, ale zároveň připustila, že ji žádné šoky mateřstvím naštěstí neprovázely. Naopak, vyhnuly se jí obloukem.

"Nejvíc překvapilo asi to, že mě mateřství zatím moc nepřekvapilo. Vždycky jsem v tom hledala nějakou vědu a říkala si, že to bude velký skok, který zatím nepřišel," oddechla si Monika a dodala, že úplně nejvíc si teď s manželem Martinem Košínem užívají společné rodinné chvilky. "Jen se na ni koukáme a kocháme se," prozradila.

Celá rodinka se z Prahy odstěhovala do Dvořiska u Chocně ve východních Čechách. Tam teď bydlí s Moničinou babičkou ve dvougeneračním domku, kde moderátorka strávila dětství. "Oba jsme s manželem vyrostli na vesnici, tak je nám bydlení mimo Prahu blízké," dodala Monika.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy