Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Trojnásobná maminka Kate je neskutečně dojatá: Tato jména jsou pro princátko ve hře

Maminka Kate je dojatá.
+ Dalších 41 fotografií
Vévodkyně Kate (36) a princ William (35) ukázali poprvé na veřejnosti jejich třetího potomka, prince z Walesu, jehož jméno rodiče prozatím neprozradili. U královské rodiny bývá zvykem, že jméno svého potomka neodtajní ihned, ale až s odstupem několika dní. Například jméno princ George (4) zveřejnili až po týdnu od jeho narození. Jaká jména jsou pro malé princátko ve hře?

Třetí porod má za sebou vévodkyně Kate Middleton, které se dnes před polednem narodil druhý syn. Princ George a princezna Charlotte tak mají nového bratříčka. Na porodním stále byl navzdory přísnému protokolu přítomen i pyšný tatínek princ William.

Fanoušci a novináři před porodnicí čekali celý den na to, až vyjde novopečená maminka a všem ukáže nádherného syna. V odpoledních hodinách se všichni dočkali. Kate přišla před porodnici ukázat svoji třetí ratolest.

Na to, že rodila před pár hodinami vypadala opravdu výborně a šlo na ní poznat, že ač je velmi unavená, tak srší dobrou náladou. Vévodkyně Kate byla velmi dojatá a se všemi přítomnými se zdravila.

Poté zamířila zase zpátky do nemocnice. Sázkové kanceláře v současné době jedou na plné obrátky, protože všechny občany zajímá, jaké jméno princ dostane. Ve hře jsou jména jako Arthur, Alfred, ale také James.

Tak uvidíme, zda to bude některé z těchto tří nebo královská rodina překvapí úplně jiným jménem.

Mohlo by vás zajímat

Další články