Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Novopečená maminka Jana Doleželová ukázala perfektní postavu a hříšný dekolt: Maminy, z téhle kočky si vezměte příklad

Na tohle tělíčko je radost pohledět!
+ Dalších 16 fotografií
Vítězka Miss České republiky 2004 Jana Doleželová se stala před nějakou dobou šťastnou maminkou. Po porodu se pochlubila fotkou svého perfektního těla a lidé se mohli doslova zbláznit. Všichni jí gratulovali k dokonalé postavě a miminku. Nyní bývalá modelka ukázala svůj napěchovaný hrudník. Na Janě je toho holt hodně k obdivování.

Lékárnice a bývalá modelka Jana Doleželová (36) vypadá, že snad nikdy nerodila. Nejdříve se na sociálních sítích pochlubila naprosto dokonalou postavou, a to teprve tři týdny po porodu. Nyní fanouškům zase předvedla svůj napěchovaný dekolt.

„Přebalené, nakrmené miminko jsem doma svěřila na 50 minut tatínkovi a vyjela na rychlookruh 15 km. Po návratu mimčo v pořádku a já navracím původní kondičku,“ pochlubila se Jana na svém Facebooku s tím, že tatínek se také velmi aktivně zapojuje do výchovy. Novopečená maminka si přece zaslouží klid sama pro sebe.

Jana Doleželová vypadá opravdu úchvatně a některé matky by si z ní měly vzít příklad. Vypadat takhle pár týdnů po porodu je nevídané.

Mohlo by vás zajímat

Další články