Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Novopečená maminka dvojčat prožívá strašlivé chvíle: Oběma dětem zjistili leukémii!

Zdroj: facebook
+ Další fotografie
Rána osudu
Příběh, který až vhání slzy do očí. Angličanka Nicole Duhaney (20) se vždycky na roli maminky těšila, když zjistila, že čeká dvojčátka, nemohla se jich dočkat. Štěstí se jí ale nedrželo dlouho. Pár měsíců po narození dětí přišla od lékařů zdrcující zpráva.

Nicole se narodila dvojčata Elijah a Emre. S partnerem si rodičovství užívali a byli štěstím bez sebe. Nicole se stala maminkou koncem minulého roku a už v dubnu přišla otřesná zpráva. Lékaři chlapečkům diagnostikovali leukémii. Informuje o tom britský deník The Sun.

Když byla Nicole těhotná, těšila se na všechny povinnosti, které jsou s mateřstvím spojené a na den, kdy si pochová své dva synky. „Nemohla jsem se dočkat toho, kdy se stanu matkou a budu moci nakupovat dětskou výbavičku. Byla jsem vzrušená z představy, že chlapce obleču do stejného oblečení a ukážu je kamarádům,“ prozradila Nicole.

Tři týdny po tom, co se dvojčata narodila, začal mít Elijah zdravotní problémy. Na tváři se mu udělala boulička a špatně dýchal. Nicole okamžitě zavolala záchranku, která chlapce převezla do nemocnice. „Dali mu kyslíkovou masku, byla jsem šokovaná a z celé situace jsem se zhroutila,“ popisuje hroznou situaci Nicole.

Jejího syna museli dokonce uvést do umělého spánku. "Po vyšetřeních mi oznámili, že má zřejmě leukémii. Myslela jsem si, že už horší to být nemůže, ale krátce na to se zhoršil zdravotní stav i Emremu a jeden z lékařů řekl, že má stejné příznaky a že má zřejmě také leukemii, říká zdrcená matka.

Rodina vyhlásila pro dvojčata sbírku, která by pokryla náklady na chemoterapii. Za pět dnů se vybralo už 1850 euro, za což jsou rodiče nesmírně vděční. „Máme radost, protože lékaři nám řekli, že léčit děti je složité, ale ne nemožné. Chemoterapie zabírá, takže jsme šťastní,“ doplnila Nicole.

Související články

Další články