Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Novomanželka Lukáše Vaculíka: Lucia Kršáková je velké zvíře na Primě a dcera nešťastného miliardáře

Lucia Kršáková a Lukáš Vaculík
Zdroj: Se souhlasem TV Nova, herminapress / koláž: eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
TAJEMSTVÍ

Jak redakce eXtra.cz informovala jako první, herec Lukáš Vaculík (61) se poměrně nedávno a za nejpřísnějšího utajení podruhé oženil. Jeho vyvolenou se stala dlouholetá partnerka Lucia Kršáková, hlavounka na Primě. Redakce eXtra.cz zjišťovala bližší informace a nestačila se divit.

Lucia Kršáková: Jejím tátou je nešťastný miliardář

Herec Lukáš Vaculík má velmi zajímavého tchána. Jeho Lucia je totiž dcerou Petera Kršáka, slovenského režiséra, nakladatele a textaře, který byl jedním z pěti zakladatelů TV Nova. Tato parta intelektuálů původně plánovala televizi jako spíš nekomerční stanici pro československé filmaře. Všichni ale víme, jak to nakonec dopadlo.

Měl sedmnáct procent v držiteli licence na vysílání CET21 a mimochodem: první generální ředitel Novy Vladimír Železný byl za komunistů asistentem tohoto režiséra ve společnosti Artcentrum.

V roce 2005 sice pro iDnes.cz tvrdil, že přestože televize byla zlatý důl, sám z ní měl jen pár desítek tisíc korun, ale nakonec nezůstal škodný.

Svůj podíl totiž odprodal jako poslední ze zakladatelů, zato za nejvyšší sumu: před dvaceti lety za něj inkasoval přes miliardu korun, jak informovaly Hospodářské noviny.

„Neumíte si představit, jak těžké je žít s penězi. Já to mohu posoudit. Byl jsem mnohem šťastnější, když jsem je neměl nebo jen určitou jejich část. Peníze ze mě udělaly nešťastného člověka,“ sdělil před dvěma lety v rozhovoru pro Plus 7 Dní s tím, že neuplyne chvíle, kdy se ho někdo pod nejrůznějšími záminkami snaží o peníze připravit.

A poslední poznámka ke Kršákovi: byl to právě on, kdo jako jediný oficiálně potvrdil, že jeho dcera chodí s hereckým idolem Lukášem Vaculíkem. On sám si totiž úzkostlivě střeží soukromí a odmítl reagovat i jen na obyčejný dotaz, jestli s Kršákovou něco má.


Odchovaná Novou

Lucia, stejně jako její tatínek a jako její sestra Leticia, absolvovala FAMU. V minulosti pracovala jako ředitelka vlastní tvorby v televizi Nova, kde se řemeslu naučila asi nejvíc, a také působila v České televizi. Nyní už devět let působí jako výrobní ředitelka TV Prima. Patří mezi nejužší management a tři nejvlivnější ženy v této televizní skupině.

Na webu ČSFD.cz je uvedena jako producentka například u seriálů Sedm schodů k moci, Chataři ze Švihova (22 %), 1. MISE (24 %), Zoo, Slunečná, Sestřičky Modrý kód, Banáni, Krejzovi, Modrý kód, Bodyguardi, Na vlnách Jadranu nebo Kapitán Exner.

Doporučené video: Vaculíkův herecký parťák Sagvan Tofi v rozhovoru pro eXtra.cz:


Podle starších fotek na jejím Facebooku je Lucia mámou syna, který dnes může být někde na pomezí plnoletosti, takže Lukáš Vaculík pravděpodobně ve svém téměř dědečkovském věku (vlastní děti, syn a dcera, jsou už dávno dospělé) funguje také jako nevlastní táta.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy