Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Novomanželé Soukalová a Koukal: Nestojí o žádné svatební dary, chtějí pomoct nemocnému Péťovi (4)

Soukalová s Koukalem chtějí přispět na dobrou věc.
Zdroj: facebook.com/Konto Bariéry
Biatlonistka Gabriela Soukalová (26) si včera vzala badmintonistu Petra Koukala (30). Nikdo do poslední chvíle nevěděl, že se něco chystá, a svatební hosté netušili, kam mají jet. Oba jsou zamilovaní a rádi, že mají jeden druhého. Udělali totiž úžasné gesto. Místo svatebních darů chtějí pomoci nemocnému chlapci.

„Rozhodli jsme se vyhlásit sbírku na malého Péťu a jeho maminku, kteří při vážné autonehodě přišli o tatínka a sami si z ní odnesli trvalé následky. Péťa skončil na vozíku, a proto potřebují upravit byt, koupit speciální pomůcky pro handicapované a hlavně další finance na náklady spojené s rehabilitací,“ řekl Blesku Koukal.

Minulý rok se celá rodina vracela z dovolené u moře. O život tenkrát málem přišel i Péťa, který po příjezdu záchranářů nedýchal. Teď už půl roku leží na oddělení ARO v Motole a jeho maminka tam s ním tráví celé dny. Chlapec má poraněnou míchu, dýchá s pomocí přístroje a má problémy s příjmem potravy.

Až se chlapec vrátí zpátky domů, bude potřebovat speciálně upravit byt a spoustu speciálních pomůcek. Maminka s Péťou tak budou potřebovat hodně peněz a pomoct jim chtějí právě Soukalová s Koukalem. Poprosili tak všechny svatební hosty, aby místo svatebních darů přispěli penězi na dobrou věc.

„Mohli jsme pozvat jen omezený počet přátel, ale věříme, že naši známí i fanoušci oslaví náš velký den spolu s námi a také přispějí na Konto Bariéry,“ řekla Blesku Gábina. Na svatebních fotografiích můžete vidět novomanžele s klaunskými nosy. Ty jsou právě symbolem nadace Konto Bariéry.

Související články

Další články