Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Novoluní ve znamení Raka: Přichází čas podivínů a magických rituálů

Měsíc, novoluní
Zdroj: Unsplash
novoluní

Fáze, kdy se začíná rodit nový Měsíc, rozhodně stojí za vaši pozornost. Nejen úplněk může ovlivnit chování jednotlivých znamení. Víte, co nás čeká v červencovém novoluní a čeho se naopak vyvarovat? 

Začíná období podivínů

Raci jsou obecně empatičtí, citliví a vnímaví ke svému okolí. Proto i pro jednotlivá znamení bude toto období psychicky náročné. Budeme totiž řešit i věci, nad kterými bychom normálně mávli rukou. To je jedna z vlastností Raků, kteří jednají velmi nepředvídatelně a jsou proto často považováni za podivíny.

To pocítí zejméma vodní znamení, mezi která řadíme Raka, Štíra a Ryby. V nich se budou emoce bouřit stejně tak, jako se na moři umějí bouřit vlny. Konec by tak mohl nastat v oblasti, která vás už dlouho trápí.

Vzdušná znamení budou bojovat o finance

Skupina znamení, mezi která řadíme Vodnáře, Blížence a Váhy, pocítí velký tlak v oblasti financí. Vinu na tom budou mít zejména špatné afirmace, kvůli kterým si do života lidé v těchto znameních přivolali velké potíže. Ty se během novoluní projeví citelněji, stejně tak intenzivně se proti nim bude bojovat. V lásce bude pole poměrně klidné, to však neznamená, že nehrozí konflikt. Ačkoli stabilita vztahů zůstane zachována, projeví se touha po velkých životních krocích. Pokud vzdušné znamení má partnera z jiné skupiny, hádka přijde poměrně brzy.

Znamení s převahou ohně (Beran, Lev a Střelec) a země (Býk, Panna a Kozoroh) budou však v oblasti financí velmi úspěšná. Dokonce by se dalo říci, že je ideální prostor na započetí nového projektu či koupení losu.

​Strava bude na prvním místě

Novoluní ve znamení Raka působí velmi intenzivně na trávící soustavu. Všechna znamení zvěrokruhu by si tak měla dát pozor na žaludek, žlučník a střeva. Nepijte alkohol a nejezte smažená jídla. Naopak, udělejte jeden z kroků k hodnotné stravě, která dá vašemu tělu potřebné živiny.

Tradičně byste neměli sázet žádné bylinky, a to ani přesazovat. Rostlinám vysazeným v novoluní se totiž neuchytí kořeny. Odpočívejte a čerpejte sílu z nového období.

Ideální období je rovněž pro rituál lásky, který pomáhá v nalezení správného partnera nebo očištění rodové karmické zátěže.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy