Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Novoluní ve Vodnáři a čínský rok Tygra: Co magická kombinace přináší?

Vodnář je vzdušné znamení, takže má sangvinický temperament.
Zdroj: Pixabay.com
novoluní

V úterý 1. 2. 2022 nastává novoluní ve Vodnáři. Vodnáři jsou vzdušným znamením zvěrokruhu, které se vyznačuje velkými ambicemi, pílí i samostatností. Z hlediska astrologie přinese novoluní prostor pro nové pracovní příležitosti i odvahu změnit to, co už dlouho nefunguje. Dejte si však pozor, abyste možné změny pečlivě uvážili. Silná vodnářská intuice může mnoho napovědět.

Vodnář tradičně symbolizuje touhu po svobodě, opuštění zažitých stereotypů i touhu po pokroku. Lidé v tomto znamení jsou odvážní, ambiciózní a ve svém životě dosahují velkých úspěchů. Mají skvělou finanční gramotnost a každý krok mají dopředu několikrát promyšlený. Jsou přesvědčeni, že mohou změnit svět, a pečlivě plánují svou budoucnost. Jsou skvělými partnery pro život, byť mají někdy problém se žárlivostí a důvěrou.

Hlava v oblacích vás může dostat do problémů

Vodnáře ovládá Saturn, planeta pravidel a pevných zásad. Proto se i novoluní tradičně ponese v duchu změn, inovací i ničení starých struktur. Vychází nejen na začátek měsíce, ale také na počátek nového čínského roku Tygra.

Pokud už jste někdy potkali zrozence ve Vodnáři, pak víte, že neumí setrvávat v provizoriu. Tito lidé vše chtějí hned a je jim jedno, za jakou cenu. I proto byste si během novoluní měli dávat velký pozor, aby vás vliv Vodnáře, který má často hlavu v oblacích, nedostal do problémů. Pečlivě si rozmýšlejte všechny své kroky a raději si dejte čas na zásadní rozhodnutí. Zkuste se poradit s někým, v koho máte důvěru.

Vodnář vyniká svou intuicí, nepromeškejte svou šanci

Lehce získáte pocit, že to, co ve vašem životě již setrvává dlouho, automaticky nefunguje. Nebude tomu ale tak. Novoluní je tradičně ideální doba pro nové začátky, pečlivě si však vybírejte, které lidi a věci ve svém životě skutečně chcete. Neohlížejte se na názor ostatních, pečlivě vnímejte svou intuici. Tu má Vodnář ze všech znamení vůbec nejsilnější, nepropásněte tak svou šanci. Tentokrát vám může přinést důležité znamení pro vaši životní cestu.

Vodnář také přináší odpuštění i prostor pro nové pracovní příležitosti. Má to však jeden háček. Jen ti, kteří jsou ochotni vystoupit ze své komfortní zóny a riskovat, se posunou dál. Změna ve vašem životě však může přicházet nenápadně. Nechte se unášet na vlně vodnářské fantazie, která nezná žádných hranic.

V oblasti zdraví si dejte pozor na dolní končetiny a štítnou žlázu. Na pozoru by se měli mít také diabetici. Během novoluní se nedoporučuje žádný lékařský zákrok. Není vhodná doba ani na přesazování květin a práce na zahradě.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy