Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Novoluní ve Vahách přinese těžké zkoušky: Raky čeká vzrušení, Střelce stín z minulosti

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
SPECIÁLNÍ HOROSKOP
Novoluní vnáší do našich životů energii nových začátků. Kdy se temné oblohy dočkáme tentokrát? Nov nastane v sobotu ve 20:26 hodin. Co neočekávaného přinese? A jaký vliv bude mít na jednotlivá znamení zvěrokruhu? Co zásadního přijde do života Lvům? A čeho by se Berani neměli bát? To vše se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, při tomto novoluní nechte zmizet vše, co už si ve svém životě nepřejete mít. Potrápí vás nejistota, ale pokud se rozhodnete správně a uděláte tlustou čáru, čekají vás různá překvapení. Co bude nejdůležitější? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Býci, neotáčejte svou energii proti sobě. Navenek soudíte až moc přísně. Při novoluní se vám může zdát, že je vše temné, tiché a plné napětí. To ve vás může vyvolávat podrážděné reakce. Kdo to hlavně odnese? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, vaše tvořivost bude narůstat, a to vás může nutit k větší aktivitě. Nebudete mít sebemenší problém si s tím poradit. A budete mít více energie, než obvykle. Co vám to přinese v partnerství? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Právě vám, milí Ráčci, novoluní přinese svobodomyslnost a úspěšné dokončení vysněných cílů. Vaše cíle jsou právě teď zesíleně požehnány. A co vzrušujícího můžete očekávat ve svém vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvíčci, v této době dojde k seznámení se zajímavou osobou. Právě v lásce má vzniknout něco nového. V práci se vám bude taktéž dařit. A co čeká zadané Lvy? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, toto novoluní uzavře témata spojená s prací. Budete řešit zvýšení životní stability. Pozor však na plýtvání energií. A co přinese novoluní nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Při tomto novoluní o vás hodně uslyšíme. Jste zkrátka nepřehlédnutelní! Do života se vám ale vrátí staré nedořešené věci, a budete muset jednat. Co důležitého si uvědomíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Toto novoluní vám připraví pevnou půdu pod nohama, a to zejména ve vztazích. Hvězdy předpovídají ukončení jedné životní kapitoly. Co ale musíte rozhodně zrealizovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, díky novoluní budete muset překonávat různé nástrahy. Budete toho muset hodně dokázat. Pozor si dejte především na psychické vyčerpání. Co z minulosti se může vrátit? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, vy si budete muset projít životní zkouškou, díky které se dají věci do pohybu. V řešení bude i téma dětí. Vlivem tohoto novoluní se vše pohne dopředu. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, novoluní vás důrazně upozorní na to, abyste si konečně dořešily vztahy z minulosti. Stávající energie s vámi hýbou jiným směrem, a vy musíte žít přítomným okamžikem. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Při tomto novoluní může dojít k partnerským neshodám a sporům, ohledně společných financí. Věnujte domácímu rozpočtu více energie. Někdy je vaše utrácení opravdu zbytečné. A co proběhne u singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články