Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Novoluní ve Váhách dá průchod vzteku: Přinese změny, nad nimiž se tají dech

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
NOVOLUNÍ
V sobotu večer, přesně ve 20:26 hodin, nastane nov. Je to okamžik, kdy se Měsíc nachází mezi Sluncem a Zemí a my ho proto nevidíme. Každý cyklus Měsíce ovlivňuje člověka, jinak tomu nebude ani u blížícího se novoluní, které bude pod nadvládou Vah. Co budeme řešit? A jak s námi energie tohoto Měsíce zatočí? Čtěte!

Sbohem, lásko

Novoluní představuje nové začátky, jakési odpíchnutí vpřed. Tentokrát se pojí se vzdušným znamením Vah. Pod tímto vlivem budeme řešit vztahy, krize, ale i prosazování našich snů a cílů. Právě při těchto energiích byste měli mít jasno v tom, čeho chcete dosáhnout, a věřit si. Pokud vám v tomto období vstoupí někdo do života, věřte, že jde o záměr. Naopak, pokud tam někdo nemá být, je vhodná příležitost na to mu dát sbohem. Je velmi pravděpodobné, že právě v partnerských situacích dáte až nezvykle průchod vašim emocím.

Sebeláska i nová cesta

Rozhodně při tomto novoluní potřebujete cítit, že jste svobodní, a to i ve vztazích Musíte se chopit příležitostí. Právě nyní získáváte nadhled a stojíte vzpřímeně. Projdete velkou osobní transformací. Je čas si uvědomit, že sebeláska je opravdu důležitá. Novoluním získáváte energii, otevíráte novou osobní cestu a jdete za svými sny. Pozor si dejte na závistivce a pomluvy! To jsou věci, které byste měli ve svém životě uzavřít. To, že o vás někdo něco říká, neznamená, že je to pravda!

Související články

Další články