Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Novoluní ve Střelci i úplné zatmění Slunce: Čeká nás přetnutí karmických vazeb, finanční hojnost i vyřešení bolestných konfliktů

Horoskop na novoluní ve Střelci 2021: Přetnutí karmických vazeb, finanční hojnost i vyřešení bolestných konfliktů
Zdroj: profimedia.cz
novoluní

V sobotu 4. 12. 2021 nás čeká velmi speciální den! Nejen že nastává novoluní ve Střelci, ale dočkáme se i úplného zatmění Slunce. Ačkoliv bude viditelné jen z Antarktidy a u nás nikoliv, další spatříme až v roce 2024. Co přinese tento výjimečný den?

Pokud se sejde novoluní i úplné zatmění Slunce, nese s sebou tento sled událostí velmi silnou energii. Celkově je konec roku obdobím změn a ukončení starých záležitostí. Buďte připraveni opustit vše, co už vám více neslouží. Ještě v lednu vás určitě nenapadlo, jak zásadní bude rok 2021. Podívejte se, co přináší jeho konec a jaké příležitosti máte.

Některé vztahy ještě před Vánoci skončí

Velmi intenzivním tématem bude pro mnohé z vás přetnutí karmických vazeb, a to zejména, co se týče generace z otcovy strany. Ta totiž určuje naše nastavení kariéry, vztah k penězům i chování v krizi. Otázka peněz je na konci roku vůbec jednou z nejintenzivněji řešených. A to nejen, protože nákup dárků je pro některé velký stres, ale i vzhledem k pandemické situaci. Ta změnila zažité stereotypy mnohých z nás.

Pokud jste v dlouhodobém konfliktu, tentokrát vám dává novoluní velkou šanci vše vyřešit. Půjde zejména o křivdy a utajenou nevěru. Některé vztahy mají naději se uzdravit, některé skončí ještě před Vánoci.

Pozor na tajemství, která prozradíte

Klíčem ke spokojenosti bude srovnání finanční situace a zajištění stability. Veškeré pokusy o nové projekty a podnikání budou tentokrát nežádoucí. Pečlivě plňte úkoly, které máte před sebou a nedejte prostor selhání. Toužit budete především po klidu a míru.

Hojnost nemusí v tomto novoluní znamenat jen hojnost finanční. Půjde také o nastavení rodinných a partnerských vztahů. Intenzivní bude taková energie pochopitelně kolem Vánoc. Novoluní ve Střelci k tomu však přispěje už teď. Nadále nebudete tolerovat tajemství, která jsou ve vaší rodině uschována už velmi dlouho. Pozor však, komu jejich prozrazením ublížíte. Pečlivě uvažte vaše kroky.


Související články

Další články