Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Novoluní ve Štíru: Zamyslete se nad svou minulostí, skrývá pro vás ponaučení do budoucna

Novoluní ve Štíru: Zamyslete se nad svou minulostí
Zdroj: Pixabay
astro

Agresivní novoluní ve Štíru nás nemine ve čtvrtek 4. 11. 2021 přesně ve 22:14. Podívejte se, co můžete od tohoto dne očekávat a jaké orgány mohou být citlivé. 

Novoluní přinese nečekaný vhled do toho, co se stalo v minulosti. Nezapomeňte, že opakující se číslo 1 upozorňuje na možnost podvodu a vyzývá k opatrnosti. Během novoluní byste tak neměli vést vážné rozhovory, činit zásadní rozhodnutí nebo podepisovat smlouvy.

Potřeba změny bude velmi intenzivní

Pokud budete tento den myslet na staré křivdy více než kdy dřív, uvědomte si, že Štír vás nutí k agresivnímu chování. Možná obrátíte svou pozornost k pocitům, o kterých jste si mysleli, že už jsou dávno pryč. Zejména v partnerských a rodinných vztazích půjde o aktuální téma.

Toto novoluní je velmi intenzivní i pro nadcházející konec roku. Lidé mají v tomto období často pocit, že musí stihnout to, co celý rok odkládali, a učinit nějakou velkou změnu, než se přehoupne nový rok. Dejte si však prostor, abyste si vše pečlivě promysleli a aby vaše kroky byly uvážené. Pokud se chcete skutečně posunout dál, budete muset minulost nechat za sebou a soustředit se na přítomný okamžik.

Některé přemůže žárlivost a potřeba se mstít

Štír s sebou nese vášeň, tajemství a žárlivost. Vaše potřeba se pomstít tomu, kdo vám ublížil, by vás mohla naprosto ovládnout. Budete toužit po pomluvách a zjišťování nového. Vyvstane také potřeba individuality a touha objevovat. Na pozoru by se měl mít ten, kdo se vás v tomto období pokusí zranit. Neodpustíte nikomu nic.

Nezapomeňte, že během novoluní mají byliny nejsilnější moc. Tentokrát budou ovlivněny zejména pohlavní orgány, konečník, pohlavní žlázy a močová trubice. Dejte si pozor na tvrdé sexuální praktiky, lehce byste se mohli poranit.

Tradičně se během novoluní nedoporučuje žádný lékařský zákok, odložte tak ty, co nejsou akutní, na jiný den.

Související články

Další články