Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

NOVOLUNÍ VE LVU volí vášeň: Jeho energie bude rozpálená a zničí vše okolo

Zdroj:
+ Další fotografie
NOVOLUNÍ
Ve čtvrtek 1. srpna v 5:11 hodin začíná novoluní ve Lvu. Měsíc v této fázi ovlivní váš milostný život i sebevyjádření. Magie ohně ukazuje na odvážné kroky, týkající se např. nové kariéry, ale také na vášnivou a bouřlivou lásku. Jak se porovnáte s tímto sebevědomým tranzitem? Co vám v tomto období Měsíc předurčuje? Čtěte!

Šance na změnu

Lev bude mít tendenci rozebírat životy ostatních. Pokud budete takto jednat, nemuselo by se vám to vyplatit. Zvláště v konfrontaci s některými znameními. Toto ohnivé znamení navíc přináší mužskou sílu, takže vše bude jasně a stručně řečeno. Při tomto novoluní je přáno životním změnám. Uvažujete o změně zaměstnání, chcete se vzdělávat nebo posouvat své hranice? Jen do toho! Nyní nastává období vhodné pro změny.

Žár lásky

Toužíte po lásce? Právě novoluní ve Lvu vám vyšle vášnivou energii, kterou musíte uplatnit. Lev nyní dokáže z každého milostného aktu udělat ten nejvzrušivější zážitek. Je pravá doba na odtajnění skrytých vášní. Je libo rychlovku na netradičním místě, při které padají pikantní výrazy, nebo luxusní večeři spojenou s romantikou Nic nebude problém! Pokud chcete získat svůj vytoužený objev, na intriky nesázejte, vše musí být řečeno přímočaře.

Související články

Další články