Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Novoluní v Panně rozdá sílu: Karmická spojení se rozplétají, vztahy dostanou červenou

Jak bude vypadat váš den při novoluní?
Zdroj: pixabay
novoluní

V úterý 7. 9. 2021 v noci nás čeká novoluní ve znamení Panny. Přinese energie nového začátku, upřímnosti, ale i naplnění karmy. Podívejte se, co čeká právě vás.

Pokud jste v posledních dnech cítili tlak a zoufalství, může na tom mít vinu blížící se novoluní ve znamení Panny. To s sebou přináší velký tlak na sebepochopení a jistotu. Pokud vám doposud činilo problém postavit se za své názory, během novoluní získáte odvahu.

Vizualizace budou v úterý nejsilnější

Během úterý bude zesílena účinnost afirmací a vizualizací. Měli byste tak věnovat dostatečný čas meditacím a svým snům. Pokud toužíte po něčem, co vám stále utíká, během úterý můžete přijít na skutečný důvod této situace. Novoluní přinese totiž možnost velkého vhledu do sebe sama. Pochopíte souvislosti a zejména se zaměříte na minulost. Ta vám totiž stále dluží potřebné odpovědi.

Vztahy mít zelenou nebudou

Pokud toužíte po nalezení nového partnerského vztahu, pak vás novoluní v Panně zklame. Vztahům určitě neprospěje, naopak. Přijdou mnohá ukončení, která mohou být až nečekaná. Lidé budou ochotni postavit se svým strachům, a tak pro ně bude jednodušší opustit zajeté koleje a odstěhovat se. Dokonce by mohly vyjít na povrch utajené záležitosti, jako jsou nevěry, lži a tajemství. Co se týče rodinných vztahů, bude to dost podobné.

Během novoluní věnujte více času meditaci a napojte se znovu sami na sebe. Čerpejte energii z vesmíru. Tradičně se nedoporučují žádné lékařské zákroky. Pokud pěstujete rostliny, ošetřujte pouze jejich nadzemní části.

Zatížena bude během tohoto novoluní zejména trávicí soustava. Nepodceňujte svůj zdravotní stav a pečujte o své tělo se stejnou láskou, kterou čekáte od svého protějšku. Citlivější budou rovněž smyslové orgány.

Související články

Další články