Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

NOVOLUNÍ v ohnivém Beranu: Porušování pravidel, destrukce a postel nabitá vášní

Zdroj: pixabay
+ Další 2 fotografie
astro
Novoluní je časem znovuzrození. Šance, kdy máte možnost začít od začátku. Tentokrát proběhne v energickém a vášnivém znamení Berana, a to už 5. dubna v 10:50 hodin. Novoluní v Beranu vás bude svádět k porušování pravidel a rutiny a bude chtít, abyste žili naplno! Tato konstelace též naznačuje frustrovanou impulsivní energii a bloky. Co dalšího vám toto odvážné novoluní ve vášnivém znamení přinese? A jaký dopad to na vás bude mít?

Nový impulz a láska

Samotné znamení Berana je ovládáno Marsem, proto jej označujeme za bojovné a odvážné. Tyto vlastnosti se promítnou i do tohoto novoluní. Nasměruje vás k motivaci, impulzivním volbám a vášnivým emocím. Mocné energie Berana vám dohodí magickou lásku. Budete mít maximum energie na vášnivé sblížení s novým idolem. Začátek jara a slunečné počasí tyto milostné energie jen zesilují. Co vám novoluní v této oblasti nabízí? Plánujte odvážné sexy postelové hrátky a okořeňte svůj milostný život. Pamatujte, musí to mít hlavně nápad!

Vaše JÁ bude odhaleno

Toto novoluní bude porušovat vše, na co jste zvyklí – vaši rutinu, ale i emocionální spojení. Budete postaveni tváří v tvář nepřízni osudu a je dost pravděpodobné, že vyjdou najevo vaše nejtemnější stránky a pocity. Pro citlivé osoby to může být až destruktivní a bojovnost a tvrdohlavost Berana nemusí zvládnout. Půjde o důležitý transformační proces a je jen na vás, jak se k tomu postavíte a jak to zvládnete. Nový začátek a nové úsilí vás prostě vyvede z vaší komfortní zóny. Vaše nová životní cesta je připravena…

Novoluní v Beranu vás naučí přijímat chyby pozitivně. Všichni totiž víme, že chybami se člověk učí. Být stateční. A vyhýbat se negativním jedincům, kteří vás stahují na dno. Dělejte to, co vás zmocňuje, vždy máte na výběr! Pravda bude odhalena, ale neskrývejte se, buďte tím, kým jste.

Mohlo by vás zajímat

Další články