Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Novoluní přinese BOLESTIVOU ZMĚNU: Vesmír si posvítí na dlouhodobé rány!

Zdroj: extra.cz
astro
Dny se opět přehouply do nového měsíce a s ním přicházejí nové zítřky. Luna ve Štíru je nejen vášnivá, ale přináší do našeho života plamen. Něco se navždy spálí a ohýnek vzplane pro nové věci, které všechny posune zase o krok vpřed. Připravte se, bude to pořádná jízda! Jak bude vypadat středeční novoluní?

Vzhledem k tomu, že se dny momentálně nacházejí v planetě Venuši, která s sebou přináší hodně nových situací, nečekají nás zrovna pozitivní zítřky. Saturn změnil svůj směr ze zpětného na přímý, což mnohonásobně umocňuje naše emoce a všechny stránky naší osobnosti.

Následující novoluní nás čeká tuto středu 7. 11. 2018, kdy luna dozraje do své fáze. Svou sílu bude mít ve znamení nových zítřků. Najednou opustíme něco, co nás již dlouho zraňovalo. Vesmír si posvítí na všechny rány a pořádně je pročistí.

Konečně se pohneme z místa a začnou se dít opravdu divoké věci! To, co jste si již nějakou dobu přáli, se najednou stane skutečností.

Při novoluní neboli novu bývají Měsíc a Slunce ve stejném znamení. Každé novoluní je však jiné, ovlivňuje nás jiný emocionální projev. To zapříčiňuje jedno z dvanácti znamení, momentálně je to vášnivý Štír

Luna vyčistí vše, co nás poslední dny trápilo. Nejdříve nebudeme tolik věřit, že to půjde tak hladce, ale nakonec se poneseme na vlnách blaha. Nov s sebou přinese vnitřní autoritu. Budeme hořet vášní k životu díky planetě Venuši. Začíná čas, kdy je potřeba odhodit vše staré, co již nefunguje, a zaměřit se na svoji vnitřní sílu. Nalézt rovnováhu sami v sobě.

Související články

Další články