V nové pohádce bude viděna s parukou dlouhých zlatých vlasů – Slíbená princezna je postavena tak trochu na motivy Zlatovlásky. Tudíž herečka nebyla hned k poznání. V reálu je totiž Marta krátkovlasá brunetka s nosem, jako má Bolek Polívka.

Marta má velice ráda filmovou pohádku Popelka v podání herečky Libušky Šafránkové. Nicméně je už teď zřejmé, že takových pozitivních ohlasů se Marta za svou roli nedočká. Ano, chápeme, že novodobá princezna je taková holka do nepohody, nicméně něha a čirá krása princezny tu žalostně chybějí…

Svoji roli princezny Radosti Marta Dancingerová, kterou spíše někteří znají z divadel, například ze Švandova nebo z Venuše ve Švehlovce, představila takto:

„Moje postava je takový benjamínek pro radost. Vymyká se svým ostatním sestrám jak vzhledem, tak i svým ‚neprinceznovským‘ chováním. Je odvážná, impulzivní a velice svérázná,“ popsala Marta svou postavu na představení vánočního programu ČT. Tuto novou televizní pohádku mohou diváci vidět už tuto neděli 25. prosince v České televizi.