Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Novodobá Nicki Minaj! Extravagantní Doja Cat dráždí nejen svým dekoltem

Rapperka Doja Cat na předávání cen Grammy 2021.
Zdroj: showpix
+ Další 2 fotografie
ZPĚVAČKA

Americká rapperka a zpěvačka Doja Cat září všude, kam přijde. Její extravagantní a vyzývavé oblečení totiž nelze přehlédnout a ona je právem považována za novodobou Nicki Minaj. Je jí sice teprve 26 let, už tak má ale na kontě několik úspěchů! 

Rapperka Doja Cat pochází z multikulturní rodiny. Její matka je židovsko-americkou malířkou a otec, který má jihoafrické kořeny, se pohybuje v herecké a hudební branži. Není divu, že Doja od svých pěti let navštěvovala hodiny baletu, stepu a jazzu.

Doja Cat - Mooo!

Doja Cat však nebyla moc studijním typem a na střední škole se doslova užírala. V hodinách usínala a pro zabavení si pouštěla do sluchátek zvláštní rytmy na YouTube, které se později staly inspirací pro její hudební tvorbu. Hudba jí však nepomohla překonat odpor ke škole, a tak s ní v šestnácti letech sekla.

Už jako mladičká začala vytvářet hudbu na SoundCloudu a ještě před dovršením osmnácti let podepsala svou první nahrávací smlouvu. V roce 2014 vydala svou první debutovou desku s názvem Purrr!, ovšem větší pozornost vzbudila až o čtyři roky později s videem pro skladbu Mooo!

V roce 2020 získala cenu MTV Video Music za nejlepšího nového umělce a její nejnovější album Planet Her se drželo tři týdny na druhém místě žebříčku Billboard 200. Letos byla třikrát nominována na cenu Grammy a stala se hvězdou letošního předávání.

Doja Cat je single

Cenu sice nakonec nezískala žádnou, zato její dekolt přilákal zraky milionů diváků, což u této rappové divy není nic neobvyklého. Na extravagantní look si zkrátka potrpí.

A pánové - pozor! Doja Cat, která získala šest cen Billboard Music Awards, je nyní single. Dva roky sice chodila s popovým hudebníkem Jawnym, ale loni v únoru se rozešli.

Související články

Další články