Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Novinky ze světa alkoholu: Božkov slaví sto let a přináší na trh další originalitu

Novinky ze světa alkoholu: Božkov slaví sto let a přináší na trh další originalitu
Zdroj: Božkov
Božkov
Božkov Republica patří k nejoblíbenějším tuzemským značkám rumu. Nyní však budou moci fanoušci ochutnat i poctivou vodku a elegantní rumový elixír s příchutí kávy. Pro co se v této luxusní rodině rozhodnete vy? Na co má chuť váš jazýček?

Proč se Božkov Republica právem usadila mezi nejoblíbenějšími značkami rumů v Česku netřeba říkat. Všichni ví, že její lahodná chuť, vůně a atmosféra, kterou do společnosti přináší, je prostě neopakovatelná.

Dvě propracované novinky

Nyní k ní přibydou další dvě novinky, které si jistě také najdou cestu k českým konzumentům. Do oblíbené kategorie vodek přichází vodka z cukrové třtiny. Zároveň bude obohacena i kategorie rumů, a to o rumový elixír Božkov Republica Espresso.

Kvalitní a jedinečná vodka

Božkov Republica bude symbolem nejen pro poctivě vyrobený třtinový rum, ale také pro kvalitní a jedinečnou vodku. Novinka Božkov Republica Vodka z cukrové třtiny nabízí unikátní recepturu, a to díky použití cukrové třtiny původem z Guatemaly, která přináší ve spojení s průzračně čistou vodou dokonalou jemnost a čirost. Guatemalská cukrová třtina, jež vyniká jemnou nasládlostí a svěžestí, se několikanásobně destiluje a filtruje. Vzniká tak plná, vyvážená a elegantní chuť Božkov Republica vodky. Vychutnat si ji můžete samotnou, s limetou a třtinovým cukrem, nebo v míchaném drinku s čerstvě vymačkaným grepem nebo ananasem.

Rum pro milovníky kávy

Božkov Republica Espresso, které reflektuje všeobecně rostoucí oblibu kávy, ocení nejen milovníci kávy. Elegantním propojením karibských rumů a kávového extraktu z 100% guatemalské Arabiky vzniká rumový elixír ořechové barvy s vůní a chuťovými tóny čerstvě připravené kávy Espresso. Rumový elixír Božkov Republica Espresso si můžete vychutnat při pokojové teplotě samotný nebo v kombinaci s tonikem a kapkou citronu na ledu, a to nejen ve vašem oblíbeném baru, ale i doma s přáteli.

Související články

Další články