Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Novinky z Lékárna.cz: zdravotní služby

Novinky z Lékárna.cz: zdravotní služby
Zdroj: lékárna.cz
Zdraví

Lékárna.cz mění způsob, jakým se staráme o své zdraví. Nabídne celou řadu nových služeb, jako je Lékový audit, Hledám lékaře snadno a rychle a Potřebuji odborné lékařské vyšetření. Ušetří Vám čas a starosti. Rychleji zjistíte, jaká kombinace léků je pro vás ta pravá a snáz se dostanete na lékařské vyšetření.

Za tímto posunem stojí PharmDr. Vladimír Finsterle, zakladatel a majitel Lékárna.cz, který chce, aby lékárna byla víc, než jen místo, kde člověk koupí lék. Měla by být partnerem ve zdravotní péči, nabízejícím prevenci, léčbu a podporu ve všech situacích spojených se zdravím: „Chceme ukázat nový směr v lékárenství: poskytovat péči v širším kontextu. Tedy prodávat léky, ale zároveň služby spojené s prevencí, léčbou, vyhodnocováním zdravotních rizik. Být jako lékárna po ruce ve vícero situacích, kdy lidé řeší svoje zdraví a nabídnout víc možností řešení, než jen tabletku. Věřím, že v dnešní uspěchané době plné nových technologií tento nový přístup každý ocení,” říká Finsterle.

Seznamte se s novými trendy v lékárenství

Zkušení odborníci z Lékárna.cz připravili služby jako Lékový audit, Hledám lékaře snadno a rychle a Potřebuji odborné lékařské vyšetření. Tyto služby umožňují komplexní péči z pohodlí domova a okamžitý přístup k potřebným zdravotním informacím. Vhodnou kombinaci léků pro Vás posoudí přímo vlastní tým zkušených farmaceutů v Lékárna.cz.

Využívejte laboratorní testy i odborné kurzy

Novinky nekončí jen u lékárenských služeb. Lékárna.cz také nabízí nové zdravotní služby od českých startupů. Díky těmto inovativním partnerstvím mohou zákazníci využívat laboratorní testy, ordinace a odborné kurzy, vše s podporou lékařů a odborníků. „Využili je už víc než tři stovky zákazníků a zájem o tyto služby narůstá. Nejvíc je zajímá odborná pomoc, kterou mohou využít online, tzv. vzdálená odborná pomoc. Například minikurz Jak zvládat diabetes se drží od počátku v popředí zájmu. A také laboratorní testy, největší zájem je o laboratorní vyšetření jater a slinivky,“ hodnotí V. Finsterle.

Snadná péče o zdraví v každodenním životě

Nejen pro moderní ženy se Lékárna.cz snaží být kvalitním partnerem na cestě k dobrému zdraví. S novými trendy a rozšířenými službami posouvá hranice lékárenství a usnadňuje péči o zdraví v každodenním životě. „Moderní lékárenství spočívá v provázání informací o lécích zejména pro samoléčbu, péči o zdraví a doplňkovou léčbu k lékům předepsaným lékařem, následně se jedná o nabídku služeb, které lze aplikovat na dálku s důrazem na úsporu času pacienta,“ vysvětluje V. Finsterle, pro kterého je v moderním lékárenství nejdůležitější fakt, že by se mělo stát důležitým prvkem zdravotní péče ve smyslu snadno dostupného zdravotnického zařízení, které umí a dokáže komunikovat s lékaři před a po jejich vyšetření a zajišťovat takové úkony, které lékař doporučí či předepíše. „Mladší ročníky se navíc ve světě digitálních řešení pohybují zcela samozřejmě, očekávají ho, tak ho přinášíme,“ říká V. Finsterle.

Diskrétnost je naprostou samozřejmostí

Lékárna.cz se zaměřuje také na individuální péči a ochranu osobních údajů. Zakladatel Vladimír Finsterle zdůrazňuje, že zákazníci mají jistotu, že jejich osobní údaje jsou v bezpečí a zpracovávány v souladu s právními předpisy: „Osobní údaje musíme zpracovávat v nezbytném rozsahu za účelem poskytnutí objednané služby. Řádně je chráníme tak, jak nám ukládá účinná právní úprava a tyto údaje nepředáváme třetím osobám, ledaže jsme k tomu oprávněni, nebo povinni,” dodává majitel Lékárna.cz.

Zdravotní péče, kterou máte na dosah

-Lékový audit - zkontrolujeme léky, které pacient užívá, doplňky stravy, zdravotnické prostředky a jejich nevhodné kombinace - vzájemné působení a případné duplicity účinných látek.

-Hledám lékaře – snadno a rychle - služba je pro ty, kterým lékař odešel do důchodu, přestěhovali se, nebo mají v rodině nový přírůstek, potřebují najít praktického lékaře pro dospělé, či pediatra pro dítě, případně specialistu.
-Potřebuji odborné lékařské vyšetření - pokud pacientovi praktický lékař nedoporučil specialistu, nebo je jím doporučený specialista nedostupný, my odborného lékaře vyhledáme a domluvíme u něj termín vyšetření. Službu je možné objednat nejen pro sebe či dítě, ale i pro blízkého člena rodiny.

Na www.lekarna.cz vám rádi pomůžeme se zdravím: poradíme s výběrem produktů, nabídneme služby zdravotní péče. Tým lékárníků je dostupný online i vám, samozřejmostí je diskrétnost, empatie a vstřícnost k individuálním potřebám. Máme 25 let zkušeností a přejeme si, abyste se cítili dobře.

Novinky z Lékárna.cz: zdravotní služby


Související články

Další články

Nejnovější kauzy