Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Novinářská událost roku: Zuzana Plačková je novou blogerkou redakce eXtra.cz!

+ Dalších 19 fotografií
Slovenka Zuzana Plačková je holka od rány a nemá problém říct, co má na srdci. Proto se také nově stává naší blogerkou a členkou redakce eXtra.cz.

Slovenská playmate a účastnice reality show Hotel Paradise Zuzana Plačková (26) je jednou z nejvýraznějších osobností na sociálních sítích. Její profil si měsíčně prohlédne víc než 34 milionů lidí a má tak obrovskou sílu a vliv.

My jsme se rozhodli rozšířit naši redakci a oslovili jsme právě tuhle sexy Slovenku, která se nebojí říct, co si myslí, a rozhodně si nebere servítky! Zuzana vám bude přinášet detaily ze svého života a cest, také exkluzivní fotografie a videa. Máte se rozhodně na co těšit.

Už brzy se můžete těšit na článek, kde vám Zuzana prozradí, jaké to bylo na dovolené v New Yorku a kolik utratila za pár dnů, co si tam užívala po boku své kamarádky a blogerky, se kterou tam vyrazila.

Související články

Další články