Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nového Jokera bude hrát Jared Leto! Jack Nicholson to neunesl a rozbrečel se, máme video!

Nového Jokera bude hrát Jared Leto! Jack Nicholson to neunesl a rozbrečel se, máme video!
Zdroj: y
+ Další fotografie
Tomu říkáme hvězdně obsazený film! Will Smith (Deadshot), Joel Kinnaman (Rick Flagg), Margot Robbie (Harley Quinn), Jai Courtney (Boomerang), Cara Delevingne (Enchantress) a nečekaně Jared Leto jako sám Joker!

Režisér David Ayer dorazí do kin s očekávaným trhákem Jednotka sebevrahů 4. srpna 2016 a podle všeho se opravdu bude na co těšit.

Jared Leto získal roli Jokera, jehož má většina lidí spojeného s Heathem Ledgerem a který v ní podal fenomenální výkon. K postavě Jokera neodmyslitelně také patří Jack Nicholson a právě z něj si fanoušci vystřelili na YouTube ve videu.

David Ayer zveřejnil u příležitosti 75. výročí Jokera na svém twitterovém účtu první fotku této postavy v podání Jareda Leta, kterého si můžete pamatovat z oscarového snímku Klub poslední naděje.

Jared tehdy kvůli své roli zhubl o 14 kg a dostal se na váhu něco málo přes 50 kg, čímž dokázal, že je pro dobrý herecký výkon schopen téměř čehokoliv

Jak se mu povede v roli Jokera, co myslíte?

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy