Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nové zvraty v Ulici: Franta dostane nakládačku a Vendula je před nervovým zhroucením

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
Týden v Ulici
Franta už to začíná přehánět. Po tom, co mu Skyler zlomila srdce, snaží se vytlouci klín klínem a zkouší to snad na každou dívku v okolí. Jenže neví, že jedna z dívek, která mu padla do oka, je zadaná, a tak Franta schytá nákladačku. Co dalšího vás čeká v Ulici v nadcházejícím týdnu?

Veronika se pěkně odváže a alespoň na chvíli se dostane z toho nekonečného kolotoče v salonu a v péči o domácnost. S Lukášem prožije nezapomenutelný večer, bude to mít nějaké následky? A co zrovna řeší Martin se Šárkou? Blanku s Evženem čeká velká romantika, o kterou se postará právě Evžen Šmýd. Pro Blanku to bude nezapomenutelný okamžik, protože se jí zároveň splní její velké přání.

Matěj se snaží odčinit to, co způsobil svou bouračkou, ale Katarína pomoc stále odmítá. Vloží se do toho překvapivě i Tomáš, který se snaží být Matějovi v těžkých chvílích oporou. Zajde proto za Katarínou sám. Jak Tomáš pochodí?

Také se bude řešit dilema, jak říct milované osobě krutou pravdu, aniž by se jí ublížilo. Přesně tohle bude řešit Mára, který Karlu raní svými slovy. O co půjde? Ota pomalu zjišťuje, jaký bič si na sebe upletl, když se rozhodl bydlet s Rozinou a Janou v jednom bytě. Jak spolu tato trojice válčí a na co není Ota v tomto soužití vůbec připravený?

U Nyklových v pekařství probíhá jedna kontrola za druhou, což nejvíce znepokojuje Vendulu. Ta se dostává do velkého tlaku a Lumír o ni už začíná mít strach. Čím vším Vendula ostatní vyděsí? A skončí opravdu v rukou lékařů?

V Coolně se bude konat první seznamka, od které si hlavně Tony hodně slibuje. K údivu všech se v Coolně objeví i Jirka Herman. Bude mít konečně štěstí a seznámí se? A kdo je tajemná Natálie, která ho okamžitě zaujme?

To a mnohem víc vás čeká příští týden v oblíbené Ulici!

Související články

Další články