Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nové zprávy z nemocnice: Tohle prožívá Týnuš Třešničková měsíc po tragédii

Zdroj: youtube.com, Instagram
+ Dalších 25 fotografií
Popálená Týnuš
Měsíc a půl uběhl od tragické nehody v Turecku, po které skončila Týnuš Třešničková (22) upoutaná na lůžko. Slavná česká youtuberka se pomalu zotavuje. Do Česka poslala vzkaz, ze kterého nemají radost jenom fanoušci, ale především rodina.

Týnuš Třešničková je na tom lépe! Těžké popáleniny, které má na 35 procentech těla, se pomalu hojí. V istanbulské nemocnici prodělala několik operací, žádné další už ale zřejmě nebudou potřeba.

Dvaadvacetiletá internetová hvězdička původem z Liberce poslala přes Instagram vzkaz. Zveřejnila fotku z nemocnice, na které už stojí na nohou. Není tak pochyb, že se její stav každým dnem lepší. Konečně se tak dá říct, že prožívá první hezké chvíle od osudné tragédie.

Zároveň popřála k narozeninám své mladší sestře Martině Třešňákové Radost tak může mít i rodina, která v Čechách netrpělivě čeká, až se jim Týnuš vrátí. Zpátky doma je už její přítel Viktor Hajíček, jehož zranění nebyla tak vážná.

Týnuš na konci září popálili při ohnivé show v luxusní restauraci v centru Istanbulu. Od té doby leží v nemocnici, kde zatím musí zůstat. Lékaři ji propustí, až to bude její zdravotní stav umožňovat. Je otázkou, kdy tomu tak bude. "Poškozená česká občanka si nepřeje, abychom o ní podávali jakékoliv informace," řekla eXtra.cz mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová.

Související články

Další články