Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Nové zprávy na Primě: Šebrle potřebuje nutně zlepšit projev a Kratochvílová by se měla přestat vyřehtávat

Prima vsadila na missku a desetibojaře. Viděli jsme, na chvíli jim stoupla
čísla, díky, ale už se nepodíváme.
+ Další 2 fotografie

Že jsou nejsledovanějšími televizními novinami zprávy na Nově s bábou pod kořenem, Borcem na konec a zvířátky, s tím už jsme se nějak srovnali. Že jedinou stanicí, která poskytuje opravdu skutečné zprávy, tedy ty důležité a navíc o nich mluví profesionálové, je Česká televize, za to jsme aspoň rádi.

Prima byla vždycky poslední a dělali psí kusy proto, aby se aspoň trochu dostali do povědomí diváků, posouvali časy zpráv, měnili moderátory, zavedli Divácké zprávy, jakousi děsivou lidovou novinařinu, na niž nemáme sílu je sledovat, a nyní posadili do křesla hlavních moderátorů Gabrielu Kratochvílovou (24) a Romana Šebrleho (39).

Misska a slavný a navíc pohledný desetibojař jistě za první večer přitáhli mnoho zvědavých diváků. Nás taky, ale stačilo. Přesto k tomu chceme říct svoje. Moderátoři zprávy nedělají, to spíš obsah. Pokud tam budou pořád blbosti, nezachrání vysílání ani to, kdyby tam seděl Jay Leno.

Gábina a Roman se snažili, co to šlo, však to byl taky jejich první den, ovšem ani se nedivíme, že uvádět zprávy o chrochtání prasat a koulející se kouli na podlaze kostela musela být docela fuška. Až taková, že jim to ani moc nešlo.

Nervozita na nich vidět nebyla, ale určitě ji měli v sobě. Desetibojař Šebrle se přeřekl co chvíli, pletl si rekreantku s redaktorkou, nebyl jeho vstup, aby se nemusel opravovat. Miss Kratochvílová zase pojala podezření, že čím víc roztáhne pusu, tím víc bude artikulovat, takže nakonec cenila zuby jak vystrašená liška. Když je necenila, aspoň se doširoka usmívala, a to i ve chvíli, kdy na těch zprávách nic k úsměvu nebylo a celek působil, asi jak měl – prostě Miss zvyklá se jenom smát a moc nemluvit, která není v koexistenci s obsahem. Za chvíli dopadne jako Borhyová a bude se jí odklápět celá půlka hlavy během zpráv o ničivých tsunami v Turecku.

Povedený pokus to byl, sledovanost je hlavním měřítkem a jistě Primě na chvíli stoupnou čísla. Co nemají na kvalitě, to dohánějí vzhledem, takže zprávy uvádí Barbie a Ken. Záleží na vašem vkusu. My dáváme pořád přednost dřevěným starým hračkám na Jedničce.

Mohlo by vás zajímat

Další články