Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nové záhadné tetování Agáty Hanychové: Mlží o něm a lidé si z ní utahují, že je jak z basy

Zdroj: se souhlasem A. Hanychové / koláž eXtra
+ Další 3 fotografie
záhada
Agáta Hanychová (35) nedávno oznámila, že se rozešla s truhlářem Adamem, důvodem mohla být i jeho nevyzrálost, kterou Agáta několikrát naznačila. Po rozchodu nemá na muže ani pomyšlení a chce se věnovat hlavně sobě a svým dvoum dětem, se kterými má v plánu i slunnou dovolenou. Ještě před odletem se modelka pochlubila novým tetováním plným jedničniček a nul. Co tohle tetování znamená? Lidé si z ní nepřestávají utahovat.

"Dneska jedno domaci tetování," pochlubila se Agáta Hanychová na sociálních sítích příspěvkem, který ukazuje detail jejího nového tetování, že se skládá z čísel 1 a 0. Dle jejich fanoušků jde o binární kód, v případě Agáty by to bylo číslo 6. Co ale číslo znamená už neprozradila.

Tetování a rýpavé komentáře

Příliš chvály si ovšem Agáta k tetování nepřečetla. Její fanoušci si z něj spíše otahují. "Takhle tetovali naposled vězně, ale každému, jak je pochuti." píše jeden z Agátiných sledujících. "Není to náhodou 6ka? Jako 6 chlapů za poslední rok?" rýpla si na modelky adresu další. "To je tetování jak do lágru..nebo jak kravský číslo." Většinu jejich fanoušků přesto spíše zajímá, jaké má tetování vlastně význam. Tak snad se jim Agáta brzy svěří.

Kolik jich už má?

Tělo Agáty zdobí už nespočet dalších tetování. To nejrozsáhlejší má na své paži, tam měla dříve andělíčka s nápisem, kérku si ale nechala předělat v mnohem výraznější a barevné. Méně obvyklá tetování má na dlani, tam si nechala vytetovat srdíčka a smajlíky. Další tetování má na třísle, zápěstí a břichu. Uvidíme, s jakým příjde dál.

Související články

Další články